Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Na úvod přípravy schytaly Skaštice debakl
formats

Na úvod přípravy schytaly Skaštice debakl

Publikované dne Pondělí,Únor 17, 2020 podle v A-TÝM

Skaštice se v prvním přípravném utkání postavily proti druholigovému soupeři z Prostějova a z utkání se stala jednoznačná záležitost. Hráči Prostějova od začátku utkání nasadili vysoké tempo, kterému naše mužstvo nestačilo. Soupeř nasadil do sestavy mladé hráče, kteří se prezentovali vysokým presinkem a rychlým přechodem do útoku. Naši hráči se po celé utkání nedokázali s těmito fotbalovými dovednostmi vypořádat. Prostějov si už do poločasu vypracoval vysoké vedení. Naše mužstvo se dostalo do největší příležitosti na konce první půle, ale Vymětal nedokázal přehodit vyběhnutého brankáře soupeře. Vysoká porážka vypadá děsivě, ale přípravu našeho týmu na jarní odvety to určitě nijak nenaruší. Další přípravný zápas sehrají Skaštice v pátek 21.2. od 17:30 s třetiligovou Kroměříží.

Skaštice – Prostějov 0:13 (0:6)

Branky: Šteigl 6, Píchal 2, Lutonský 2, Slaměna, Pernatskyi, Koudelka

Rozhodčí: Mrázek

Diváci: 80

Sestava Skaštic:

Večeřa – Beneš, Motal T., Miklík, Batík L. – Petrúsek, Motal L., Frýdl R., Vymětal R. – Sova, Konečník

Střídali: Menšík, Sedlák, Frýdl M., Oračko, Škrabana

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit