Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Následující utkání bohužel bez diváků
formats

Následující utkání bohužel bez diváků

S ohledem na přijetí vládního opatření jsme nuceni požádat naše fanoušky a diváky, aby respektovali toto nařízení a během minimálně 14 dnů se nezúčastnili žádného mistrovského utkání našich mužstev. Platí to už pro nedělní utkání. Autobus do Slavičína bude vypraven pouze pro hráče a realizační tým.

Pokud by jste chtěli sledovat nedělní šlágr divizního kola Slavičín – Skaštice můžete tak učinit na internetové adrese www.tvcom.cz

Děkujeme za pochopení

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit