Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Nová posila – Jan Koňárek
formats

Nová posila – Jan Koňárek

Publikované dne Pátek,Červen 10, 2011 podle v OSTATNÍ

Ve středu 27.4.2011 se dočkali všichni kopálisti ve Skašticích radostné události, kdy světlo světa poprvé spatřil syn našeho dlouholetého fotbalisty a funkcionáře Vlastislava Koňárka a jeho ženy Jany – Jan Koňárek.

Jeho váha 3860g a míra 52 cm jsou jistě pěkné a proto musíme vyvinout velké úsilí při zapíjení jeho zdraví. Vedení a všichni fotbalisté přejí šťastné rodině hodně zdraví a krásných chvil při výchově syna Honzíka.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit