Home OSTATNÍ Nová sezóna, nové lavičky, noví hráči

Nová sezóna, nové lavičky, noví hráči

Publikované dne Čtvrtek,Červenec 30, 2015 podle v OSTATNÍ

martin-ancinec-020512_denik-605

Nová sezóna se už kvapem blíží a v našem klubu proběhlo několik změn. Jak už jsme Vás informovali, jednou z nich je i modernizace okolních laviček, což zajisté ocení hlavně fanoušci, fanynky a přítomní diváci. Další změnou do nového ročníku je výměna hracích dnů našich mužských týmů. V sezóně 2015/2016 budou Skaštice „A“ hrát své domácí utkání v sobotu odpoledne. Začátek prvních kol je nově nařízen až na 17:30 hod. Zatímco béčko Skaštic se v domácím prostředí představí vždy v neděli. Hrací den mladších žáků na domácím hřišti zůstává v neděli, ale už 5 hodin před výkopem mužů. Nově založené mužstvo starších žáků své domácí zápasy odehraje v neděli před zápasem B týmu. Oproti předešlé sezóně tak skaštický divák může zhlédnout o jedno utkání více. A i naše mládežnické mužstva si určitě zaslouží velkou diváckou podporu. Při všech domácích utkáních bude otevřena místní hospoda Na hřišti.

Další změny proběhly také v hráčském kádru. Ti zvědavější a věrní fanoušci si už zcela určitě stihli všimnout nových tváří v našem klubu. Zajímavými jmény jsou určitě dva hráči, kteří přicházejí z týmu Baťova. Brankář Jiří Stýblo a útočník Martin Ančinec, kterého si můžete pamatovat také z dresu Lubné. Nyní by měl vytvořit útočnou dvojici se Zdeňkem Konečníkem. Další posilou mezi tři tyče je mladý gólman Honza Mňaček, který přišel na přestup z Malenovic. Ve středové řadě můžete v sestavě našeho týmu najít jméno Frýdl. Není to ale náš bývalý trenér a hráč Ivo Frýdl, ale jeho syn Radek, který přichází z HS Kroměříž. Zahraje si tak i se svými bratranci Pavlem a Milanem. Konkurenci v záloze také zvýší David Petrúsek, který naposledy působil v Těšnovicích. Své další fotbalové plány spojil s našim klubem také Ivo Navrátil a David Menšík. Jejich roční hostování se osvědčilo a proto je vedení klubu přivedlo na přestup. Své hostování dále prodloužili Jirka Kvasnička a Adam Rosecký. Naopak o proti minulé sezóně už u nás nebudou působit Pavel Barcuch a Adam Řiháček. K fotbalové činnosti se také vrátil Tomáš Lutonský, který odešel na hostování do Těšnovic a do sousedního Břestu Vojtěch Čepica.

Všem příchozím a novým hráčům přejeme, aby se jim ve Skašticích líbilo  a aby nezapomněli na složení zápisného :-) Naopak odcházejícím hráčům přejeme, aby se jim dařilo v novém působišti.