Home A-TÝM O víkendu se znovu rozjedou okresní soutěže

O víkendu se znovu rozjedou okresní soutěže

Publikované dne Pátek,Březen 23, 2012 podle v A-TÝM, B-TÝM

Po zimní přestávce se o víkendu poprvé v novém roce představí fanouškům naši fotbalisté. Nejdříve  v sobotu 24.3. přivítá naše B mužstvo celek ze Zahnašovic. Utkání má naplánovaný zařátek v 15 hodin. Hlavním rozhodčím zápasu je Roman Dunda.

Hráče našeho A týmu čeká hned na úvod derby v podobě zápasu s týmem z nedalekých Němčic. Němčice jsou nepříjemným soupeřem a utkání s nimi bývají docela vyhrocené. Pro diváka je to určitě zajímavý zápas, který začíná v neděli 25.3. v 15 hodin. Hlavním rozhodčím utkání je pan Pavel Mucha z Divok.

Neváhejte a přijďte povzbudit naše fotbalisty, aby vstoupili do jarní části sezóny ziskem 3 bodů.