Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Plán letní přípravy TJ Skaštice
formats

Plán letní přípravy TJ Skaštice

Publikované dne Sobota,Červenec 1, 2017 podle v A-TÝM, B-TÝM

bublis

Sezóna 2016/2017 za sebou uzavřela dveře a je minulostí. Naše mužstva se umístila v klidných středech tabulky. „A“ mužstvo obsadilo konečné 7. místo s vyrovnaným skóre 55:55. S tímto umístěním panuje spokojenost, i když v silách našich hráčů určitě bylo vyrovnat konečné umístění z předešlé sezóny (5. místo). „B“ mužstvo obsadilo 4. pozici. Vedení klubu je s touto pozicí velmi spokojeno. Hráči hráli dobrý fotbal a ještě vylepšili své umístění z předchozího ročníku.

Do nové sezóny půjdou obě mužstva s podobnými cíli. Důležité je snažit se hrát líbivý kombinační fotbal, který bude bavit a těšit nejen diváky, ale taky naše hráče. Zatímco hráči nyní odpočívají a užívají zasloužené volno, vedení se snaží vyhledat a přivést nové hráče, kteří by přinesli do našich mužstev čerství svěží vzduch. Není to vůbec jednoduché najít fotbalistu, který by se fotbalem jen bavil a hrál ho pro radost, ale věříme, že nějakou novou tvář v klubu přivítáme. Ve hře přestupů je i jedno zajímavé jméno, o koho jde ale neprozradíme :-)

Příprava na sezónu 2017/2018 začne našim hráčům v pondělí 10.7. od 17:30 hodin na fotbalovém hřišti ve Skašticích. Obě mužstva se jako obvykle budou připravovat společně. Trenér Kolenič připravil hráčům tři tréninky týdně (pondělí, úterý, pátek). Letní příprava je poměrně krátká, takže hráči se budou připravovat jen v domácích podmínkách. Doufejme, že všichni naši fotbalisté přistoupí k letnímu drilu velmi zodpovědně.

(1.týden) Po 10.7. Tj

Út 11.7. Tj

Pá 14.7. Tj

(2.týden) Po 17.7. Tj

Út 18.7. Tj

Pá 21.7. Tj

Ne 23.7. PÚ – soupeř je v jednání

(3.týden) Po 24.7. Tj

Út 25.7. Tj

Pá 28.7. Tj

Ne 30.7. Pohár Hejtmana ZLK

(4.týden)

Út 1.8. TJ

Pá 4.8. Tj

So 5.8. MÚ – Buchlovice – Skaštice 17:30 hod

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit