Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Pozvánka na víkendové zápasy
formats

Pozvánka na víkendové zápasy

Publikované dne Čtvrtek,Srpen 15, 2013 podle v A-TÝM, B-TÝM

VIKENDOVE ZAPASYMuži A

Skaštice – Viktoria Otrokovice B

neděle v 16:30

Svůj první domácí mistrovský zápas odehrají tuto neděli naši fotbalisté. Na svém hřišti přivítají  5. celek uplynulé sezóny juniorku Viktorky Otrokovice. Viktorka vstoupila do nového ročníku těsnou výhrou nad béčkem Slavičína 3:2. O branky se postarali Gerych, Kozel, Gaja. To naše mužstvo přišlo o výhru až dvě minuty před koncem utkání. Z Těšnovic jsme si tak odvezli plusový bod za remízu 3:3. Úspěšnými střelci byli Uličný, Konečník a Kvasnička. Oba soupeři v minulé sezóně sehráli dvě velmi vyrovnaná utkání. V obou případech byli úspěšnější fotbalisté Otrokovic. Nejdříve na své půdě zvítězili 1:0. A ze Skaštic si odvezli výhru po výsledku 2:1. Tento duel rozhodl svým gólem střídající Šuranský. I v neděli se tedy dá očekávat vyrovnaný souboj. Viktorka byla v jarní části minulého ročníku jediným mužstvem, které si dokázalo z našeho domácího hřiště odvézt všechny 3 body. Naši hráči si určitě budou chtít svůj první domácí zápas pohlídat a připsat si, před dvěma nadcházejícími venkovními zápasy, tři body do tabulky. Zápas budou řídit pánové rozhodčí Antonín Horváth a Roman Dunda.

 

Muži B

Skaštice – Mysločovice B

sobota v 16:30

Už v sobotu odpoledne vyběhnou na skaštický pažit domácí fotbalisté. Ve 2. kole III. třídy sk. B jim budou Mysločovice B. Oba mančafty vstoupily do nové sezóny vítězstvím. Hosté z Mysločovic porazili na domácí půdě Břest 2:1. Góly stříleli Vrabček a Lahola. To Skaštice si připsaly vysoké vítězství 5:1. Dobrý vstup do soutěže budou určitě chtít potvrdit i v domácím utkání.  Zápas bude rozhodovat pan rozhodčí Sedlář.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit