Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Přání do nového roku
formats

Přání do nového roku

Publikované dne Středa,Prosinec 24, 2014 podle v OSTATNÍ

pohlednice1

Před koncem roku 2014 jsme se zeptali věrných fanoušků TJ Skaštice co by popřáli našemu klubu, hráčům, realizačnímu týmu a fanouškům do toho následujícího roku 2015. Odpověď na otázku se dozvíte v tomto videu. Všem zúčasněným děkujeme za ochotu se podělit o své názory a přání.

 

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
1 Comment  comments 

Jedna reakce

  1. sovaant

    Dobrý nápad i realizace. I já vám přeji zdraví, fotbalové štěstí a pohodu na hřišti i v hledišti. Do jarní části soutěže raketový start a pěkné fotbalové zážitky pro všechny příznivce skaštické kopané.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit