Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Přijďte podpořit dobrou věc
formats

Přijďte podpořit dobrou věc

Publikované dne Pondělí,Prosinec 9, 2019 podle v OSTATNÍ

vyber kraje

V tomto charitativním duelu se představí prvoligový hráči z české ligy a dokonce i jeden fotbalista z holandské soutěže. Připravená je i bohatá tombola, jejíž výtěžek poputuje na dobročinné účely. Získat můžete podepsané dresy Vladimíra Daridy nebo Josefa Hušbauera. Více informací získáte na facebooku – Výběr Kraje. Přijďte si zpestřit vánoční pohodu kvalitním fotbalem a přátelskou atmosférou.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit