Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Příprava v Makově se vydařila
formats

Příprava v Makově se vydařila

Publikované dne Pondělí,Červenec 15, 2019 podle v A-TÝM

K prvnímu přípravnému utkání cestovalo naše mužstvo až za hranice. Konkrétně na Slovensko a soupeřem našeho mužstva byl celek Makova. Utkání mělo od začátku velmi dobré tempo. Obě mužstva se snažila o kombinační fotbal. Ale přece o něco více bylo nebezpečnější naše mužstvo. I když se ve hře našich hráčů objevovalo příliš mnoho zbytečných nepřesností, dokázali jako první otevřít brankový účet utkání. První gól zápasu obstarala nová posila skaštického týmu Lukáš Motal, který překvapil domácího gólmana šťastnou střelou z levé strany. Další dvě branky našeho týmu padly po pěkných kombinačních akcích. Ve druhé půli už tempo trochu opadlo. I přesto si naši hráči dokázali vypracovat další gólové možnosti. Ale domácí brankář postupně vychytal Lukáše Motala, Mynarčíka a zneškodnil i střelu Oračka. Čtvrtou branku tak po zaváhaní domácího obránce vsítil odrazem od tyče Lukáš Batík. V poslední třetině utkání musel ukázat své umění i brankář Večeřa, který vytáhl tři velmi povedené zákroky a uhájil tak čisté konto. Tečku za utkáním udělal Mynarčík, který stál na konci další pohledné akce hostujícího týmu. Další přípravný zápas sehraje naše mužstvo v pátek 19.7. proti Beňovu. Utkání začíná v 18 hodin.

Makov (SK) – Skaštice 0:5 (0:3)

Branky: Motal L., Frýdl R., Konečník, Batík L., Mynarčík

Žluté karty: Motal L., Motal T.

Diváci: 80

Sestava Skaštic:

Večeřa – Beneš, Motal T., Štěpjak, Batík T. (Batík L.) – Sova (Mynarčík), Motal L., Frýdl R. (Škrabana), Zavadil – Vymětal R. (Oračko E.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit