Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Pro letošní rok je dohráno
formats

Pro letošní rok je dohráno

no_football_74607000

Výkonný výbor Fotbalové asociace ČR dnes na svém jednání rozhodl, že se kvůli zhoršené koronavirové situaci až do konce roku zruší všechny fotbalové soutěže od třetí ligy níže. Předběžně to znamená, že se zbývající podzimní zápasy překládají na jarní část sezóny. Ta by měla začít v dřívějším termínu a posunout by se měl i závěr sezóny. Naše A mužstvo by tak na jaře následujícího roku mělo odehrát o tři utkání více. O něco větší porce zápasů bude čekat na hráče B týmu. To si do druhé části sezóny přenese dokonce 5 utkání. Stejné navýšení zápasů čeká i na skaštické dorosty. Přesunutí zbývajících podzimních zápasů platí i pro naše mládežnická mužstva.

Přesné znění termínové listiny není ještě známo, ale pokud to situace ohledně koronaviru dovolí, tak by hráči a ani diváci o své zápasy přijít neměli. Nyní je ale potřeba dodržovat všechna vládní nařízení, aby se ,nejen fotbalový svět, vrátil zpět do starých kolejí.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit