Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM První výhru v Krajském přeboru vystřílel nováček ve skaštickém dresu Honza Gojš
formats

První výhru v Krajském přeboru vystřílel nováček ve skaštickém dresu Honza Gojš

Publikované dne Sobota,Srpen 18, 2018 podle v A-TÝM

Skaštice se poprvé v sezóně představily na vlastním hřišti a hned si také připsaly první 3 body v Krajském přeboru. O těsném vítězství nad loňským mistrem KP rozhodl chytrým gólem Jan Gojš.

Hosté z Provodova disponují velmi zkušeným týmem a jako úřadující mistr KP vstupovali do utkání jako favorité. Domácí hráči se ale soupeře nezalekli a i oni přispěli k utkání svou kvalitou. Skaštický  elán otupila 15. minuta. Urbánkův přímý kop se odrazil od tyče přímo k dobíhajícímu HALODOVI, pro kterého nebyl problém namířit přesně do odkryté brány. Domácím se ale povedlo brzy vyrovnat. Bubla poslal před hostující bránu střílenou přihrávku, kterou uklidil do sítě MYNARČÍK. Poté byli domácí hráči aktivnější a dařila se jim kombinace. Rychlou nebojácnou hrou se dostávali na dostřel Petrovi brány. Vedoucí branku měl po nabídce Gojše na noze Sova, ale sám před brankářem nedokázal míč lépe usměrnit. Druhý gól nepřidal ani Mynarčík. Ofenzivu hostů táhl rychlonohý Ulman, ale domácí obránci si s ním dokázali poradit.

Ve druhé půli se hra více přesunula do středu pole a přibylo osobních soubojů. Ani jeden z týmů nechtěl udělat zbytečnou chybu. Ale dalších branek se diváci přece jen dočkali. Nováček ve skaštickém dresu Jan GOJŠ předskočil obránce a s pomocí břevna dal svůj první gól v našem dresu. Skašticím se dařilo držet své vedení až do 85. minuty. To Chalupa přenechal míč HALODOVI  a ten s klidem kanonýra technickou přízemní střelou uklidil míč přesně k tyči. Rozhodčí Vlk nastavoval jen jednu minutu a oba týmy už se smiřovali s tím, že zápas rozhodnou penalty. Z poslední akce zápasu se však podařilo domácím rozhodnout. Dlouhý křižný míč našel v náběhu GOJŠE, který chytře (možná šťastně) přehodil brankáře Petra a jeho pokus skončil v síti. Poté už následoval jen závěrečný hvizd, který odstartoval oslavy a radost domácích hráčů.

Skaštice - Provodov 3:2 (1:1)

Branky: 21. Mynarčík, 68., 91. Gojš – 15., 85. Haloda

Žluté karty: Motal, Janalík – Laciga, Haloda, Huťka

Rozhodčí: Vlk – Zapletal, Doležal

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Janalík (K), Motal, Batík L. – Mynarčík (81. Petrúsek), Glozyga, Frýdl, Sova – Gojš, Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit