Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Sezóna 2019/2020 byla ukončena
formats

Sezóna 2019/2020 byla ukončena

Publikované dne Úterý,Duben 14, 2020 podle v OSTATNÍ

Výkonný výbor FAČR na svém zasedání v úterý 7.4. rozhodl, že fotbalová sezóna amatérských a mládežnických soutěží bude předčasně ukončena z důvodu epidemie Covid 19. V platnost tedy zůstává umístění našich mužstev z podzimní části sezóny. Nyní je prozatím fotbalový areál ve Skašticích opuštěný. Věříme, že se situace zlepší a nová fotbalová sezóna už začne podle plánu. Momentálně jsou ale důležitější věci a to hlavně zdraví nás všech.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit