Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Skaštice B podruhé za sebou těsně prohrály
formats

Skaštice B podruhé za sebou těsně prohrály

Publikované dne Neděle,Září 15, 2019 podle v B-TÝM

Béčko Skaštic opět nedokázalo dotáhnout do úspěšného konce dobře rozehraný zápas. Stejně jako v minulém kole se i v zápase s Počenicemi dostali naši hráči do vedení. V první půli hráli dobrý fotbal, vytvořili si několik nadějných možností ke vstřelení branky, ale vyprodukovali jen jeden gól. Ten po rychlé akci obstaral FRÝDL. Ostatní příležitosti zůstaly nevyužity. Domácím hráčům nahrála i situace před koncem první půle, když po druhé žluté kartě byl vyloučen hostující obránce Zbořil. Ovšem výhoda jednoho hráče v poli domácím fotbalistům příliš nepomohla. Ti ve druhé části hry slevili ze své aktivity a místo toho, aby se pokusili přidat další branky tak naopak nechali příliš volnosti NIEDERMERTLOVI  a hosté srovnali stav. Další důležité momenty duelu přišli v poslední desetiminutovce. Domácí měli vynikající příležitost dostat se opět do vedení. Rozhodčí v jejich prospěch nařídil pokutový kop. Ten ovšem neproměnil Bubla a domácí za to byli brzy potrestáni. Hned z protiútoku se podruhé v zápase prosadil NIEDERMERTL a rozhodl o výhře svého týmu.

Skaštice B – Počenice  1:2 (1:0)

Branky: 37. Frýdl M. – 69., 85. Niedermertl L.

Žluté karty: Sedlák – Zbořil, Novotný, Kunčar

Červená karta: Zbořil

Rozhodčí: Tesař – Smolka,

Diváci: 80

Sestava Skaštic B:

Stýblo – Bubla P., Janalík, Sedlák (63. Uličný), Pitron (75. Soukup) – Beneš, Icela, Škrabana, Rosecký (70. Židlík) – Frýdl M., Ježák (83. Hyánek)

Trenér: Vojtěch Menšík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit