Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Skaštice B si díky poctivému výkonu přivezly body z Těšnovic
formats

Skaštice B si díky poctivému výkonu přivezly body z Těšnovic

Publikované dne Neděle,Květen 6, 2018 podle v B-TÝM

Důležité tři body si naše B mužstvo přivezlo z horké půdy v Těšnovicích. Po sérii horších výsledků potřebovali naši hráči body jako sůl. Poctivým výkonem si za nimi šli po celých 90 minut.

V tomto zápase byli favority asi domácí, ale naši hráči do zápasu vlítli bez přílišného respektu. Vydařený úvod potvrdila vedoucí branka. Na přihrávku Petrúska si naběhl ROSECKÝ  a přízemní střelou k tyči překonal domácího brankáře. Domácí hráči po inkasované brance zvýšili svou aktivitu, ale Skaštice pozorně bránily. A co prošlo hostující obranou tak zachránil velmi pozorný brankář Vymětal. Svůj tým podržel i při šanci Potočného, když reflexním zákrokem vytáhl míč na roh. Skaštice svou hru oproti předešlým zápasům zjednodušily a více se zaměřily na defenzivní činnost. Ovšem ani možností zaútočit nepohrdly. Ale do další gólové šance se už nedostaly.

Ve druhé půli se očekával nápor domácích Těšnovic. Hostující hráči jim nenechali ani kousek volného místa. Domácí se pokoušeli o svou kombinační hru, ale hostující tým jim to svým zodpovědným výkonem ztížil. Nebezpečně vypadala střela Svačiny, ale mířila pouze nad břevno. Důležitým momentem v zápase se ukázala velká šance Maláta. Ten se zjevil sám před brankářem Vymětalem, ale ten ho skvělým zákrokem vychytal. Podobně si počínal i proti střele Pluhaře. Poté si slabší chvilku v utkání vybral domácí brankář Zavadil. Tomu vypadl z rukavic jednoduchý centr a důsledný ULIČNÝ doklepl míč do prázdné brány. Třetí branku Skaštic měl na kopačce střídající Škrabana, který postupoval sám na gólmana, ale ten se tentokrát překonat nenechal. Na vítězství Skaštic už to nemělo vliv a hosté tak soupeři oplatili podzimní porážku.

Těšnovice – Skaštice „B“ 0:2 (0:1)

Branky: 10. Rosecký, 84. Uličný

Žluté karty: Židlík – Petrúsek

Rozhodčí: Závojský

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Vymětal L. – Bubla P., Motal, Menšík, Pitron – Vlkolenszki (87. Brada), Kvasnička (K), Petrúsek, Rosecký (76. Škrabana) – Ježák, Uličný

Trenér: Lukáš Motal

Sestava Těšnovic:

Zavadil – Novotný (K), Slováček, Mrázek, Pluhař – Hrabal (46. Šojdr), Potočný, Matuška, Židlík (86. Pochylý) – Svačina (75. Šívara), Malát

Trenér: Roman Potočný

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit