Home B-TÝM Skaštice B si na úvod sezóny poradily s Pravčicemi
formats

Skaštice B si na úvod sezóny poradily s Pravčicemi

Publikované dne Sobota,Srpen 10, 2013 podle v B-TÝM

IMG_9113Pěti vstřelenými góly a venkovní výhrou na půdě Pravčic vstoupili do nové sezóny naši hráči B mužstva. Zápas se povedl hlavně Romanu Ježákovi, který hrál své první utkání ve skaštickém dresu a hned si na své konto připsal 4 branky.

První velkou šanci zápasu měli na svých kopačkách domácí hráči. To náš brankář Lukáš Vymětal nenašel svou přihrávkou svého spoluhráče, ale domácího útočníka. Ten však byl asi svou možností zaskočen, protože sám v pokutovém území poslal svou střelu nad bránu. Postupně se dostávali do tempa i naši hráči a začali si vytvářet brankové příležitosti. První velkou šanci měl Zbyněk Uličný, který se pěkně uvolnil v soupeřově šestnáctce, ale svou technickou střelu poslal mimo tři tyče. Ve 13. minutě se poprvé měnilo skóre. JEŽÁK si narazil míč s Uličným a technickou střelou trefil růžek branky. Hned v zápětí měl Roman Ježák další příležitost, tentokrát však zasáhl brankář domácích. Po dvaceti minutách hry se připomněli i domácí hráči. To ze středu pole napřáhl jejich záložník a svou střelou orazítkoval levou tyč. Skaštice se snažily o rychlý přechod do útoku. To se jim povedlo při druhé brance. JEŽÁK vystihl rozehrávku domácích obránců, vyměnil si míč s Uličným a svůj únik zakončil křižnou střelou, která se pomocí tyče dostala do sítě. Naši hráči hráli s velkým elánem a stále se snažili o ohrožení pravčické brány. Třetí gól mohl přidat Koňárek, ale jeho střela šla jen do ochranné sítě. V 31.minutě  musel podržet svůj tým brankář Vymětal, který musel zneškodnit šanci domácích po nedůrazu našich obránců v pokutovém území. Minutu před koncem poločasu si však gólman Lukáš Vymětal vybral slabší chvilku, když nedokázal zpracovat malou domů a míč mu proklouzl až do brány. Pravčice se tak zadarmo dostaly ke vstřelené brance.

Druhou půli začali aktivněji Pravčice. Dobrou střelou se předvedl domácí kapitán, ale brankář Vymětal vytěsnil balón na rohový kop. Postupně ale aktivita domácích upadala a opět se do šancí dostávali naši hráči. Po hodině hry vybídl ke skórování svým pasem Konečník Uličného, ale ten svůj únik zakončil jen střelou do břevna. V 71. minutě předvedly Skaštice rychlou akci. Přečíslení domácí obrany vyřešil Koňárek, který svým centrem našel na zadní tyči číhajícího JEŽÁKA, který z voleje dovršil svůj hattrick. Čtvrtá branka padla opět po pěkné akci. To si za obranu naběhl Foukal, přešel přes svého strážce a před bránou našel volného Zbyňka Uličného. Tomu mohl zabránit ve skórování jen jeho dobíhající spoluhráč Radim Vymětal. Kluci se ale domluvili a Uličný rozvlnit síť. Poslední branku zápasu přidal střelecky aktivní Roman Ježák. Závar před bránou domácích ukončil krásnou střelou do šibenice a dal tak výsledku konečnou podobu.

Pravčice – Skaštice B 1:5  (1:2)

Branky: 13., 25., 71., 89., Ježák, 78. Uličný – 44. vlastní

Žluté karty: Foukal