Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice bojovaly ve Slavičíně o body až do závěrečných minut
formats

Skaštice bojovaly ve Slavičíně o body až do závěrečných minut

Publikované dne Pondělí,Říjen 28, 2019 podle v A-TÝM

Slavičín i v předposledním podzimním zápase udržel domácí neporazitelnost. Ale favorit soutěže se pořádně zapotil. Naše mužstvo se ve druhé půli vybičovalo k velmi dobrému výkonu a svého zkušenějšího soupeře donutilo bránit svůj hubený náskok až do závěrečného hvizdu.

V první půli to bylo domácí mužstvo, které diktovalo tempo hry. Hráči Slavičína jsou zvyklí na domácím hřišti doslova dominovat. Doposud byla nejnižší domácí výhra valašského celku „pouze“3:0. Hráči Slavičína jsou si dobře vědomi své domácí převahy a do našeho mužstva se pustili hned od počátku. A ve 14. minutě se jim podařilo vsítit první branku duelu. Petr ŠVACH  potvrdil svůj dobrý výběr místa v pokutovém území a přízemní centr lehkou tečí usměrnil přesně k tyči hostující brány. Po obdržené brance se více do hry dostaly i Skaštice. Hosté nechtěli odjet s debaklem a začali se více tlačit na soupeřovu polovinu. Ovšem jejich hře chyběla větší přesnost. Domácí hráči zahrávali dost standardních situací. Ale centry, které neodvrátili hostující obránci si pohlídal brankář Večeřa. Dobrým zákrokem zneškodnil i nebezpečnou hlavičku Kaluse a unikajícího Salajku vytěsnil mimo hrací plochu. Skaštice kontrovaly dvěma střelami Konečníka, ale brankář domácích byl pozorný a míč za svá záda nepustil.

Druhá půle přinesla odlišný obraz hry. Skaštice začaly postupně přebírat převahu hlavně ve středu pole. A dokázaly si i vytvořit zajímavé momenty, při kterých musela být domácí obrana na pozoru. Hlavičku Tomáše Motala vyrazil domácí brankář jen k dobíhajícímu Lukáši Motalovi, ten však ve skluzu nedokázal dostat míč přes vybíhajícího gólmana. Bublova střela proletěla těsně kolem levé tyče. Skaštice si šly za vyrovnáním. Před domácí bránu přiletěly tři velmi dobré centry, které si však žádný z hostujících hráčů nenašel. Povedlo se to až Radku FRÝDLOVI, který si naskočil na střílený centr z pravé strany a propasíroval míč za domácího brankáře. Ovšem nerozhodný stav nevydržel příliš dlouho. Domácí se jednoduše zmocnili míče, střídající Kopilec napřáhl ke střele, která se odrazila od tyče přesně před volného JUŘICU a pro domácího kanonýra nebyl problém trefit prázdnou bránu. Skaštice se ale nevzdaly. Pěknou křídelní akci vyšperkoval Konečník krásnou přihrávkou na nabíhajícího Beneše. Hostující záložník však nedokázal míč, letící půl metru před brankovou čárou, dostat do poloprázdné brány. Lépe se nevedlo ani Lukáši Motalovi, který ukončil závar před domácí bránou hlavičkou, která však mířila jen do tyče. Poslední příležitost na vyrovnání měly Skaštice v úplném závěru, kdy po dlouhém autu vznikl před domácí bránou závar, ale hostující hráči nedokázali dostat míč do brány. Slavičín tak i v tomto zajímavém utkání uhájil svou domácí neporazitelnost. Ale ani Skaštice se za svůj výkon nemusí stydět, protože byli vítězi Divize z ročníku 2018/2019 vyrovnaným soupeřem.

Slavičín – Skaštice 2:1 (1:0)

Branky: 14. Švach P., 80. Juřica – 77. Frýdl R.

Žluté karty: Školník, Švach T., Goňa – Miklík, Motal L.

Rozhodčí: Dudek – Galář, Dedek

Delegát: Vontroba

Diváci: 210

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Miklík, Motal T., Batík L. – Gojš (86. Štěpják), Frýdl R., Motal L., Menšík (46. Beneš) – Sova (68. Vymětal R.), Konečník (K)

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit