Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice čtvrfinále Poháru zvládly a porazily Dolní Němčí
formats

Skaštice čtvrfinále Poháru zvládly a porazily Dolní Němčí

Publikované dne Středa,Září 5, 2018 podle v A-TÝM

Skaštice zvládly další kolo Poháru a postoupily už do jarní části a to semifinále. V tom se 1.5. 2019 utkají s okresním soupeřem z Kvasic.

Naše mužstvo si hned od počátečního hvizdu počínalo velmi aktivně a svého soupeře z Dolního Němčí přehrávalo. A to jak v rychlosti tak v kombinaci. Důležitý první gól zápasu obstaral skaštický střelec KONEČNÍK. Hosté měli v dalším průběhu hry další možnosti ke skórování. Druhý gól měl na hlavě opět Konečník, ale nemířil tentokrát přesně. Lépe se nevedlo ani Ančincovi. Největší šanci měl na kopačce Petrúsek, ale své příležitosti se zalekl a zakončení nezvládl. Šikovný záložník Skaštic si ovšem napravil reputaci ve druhém poločase, kdy už zdárně dokončil povedenou akci svého týmu a zvýšil vedení na 2:0. Druhý poločas už bylo k vidění více osobních soubojů a místy se i trošku přiostřilo. Skaštice ovšem žádné zdramatizování utkání nedovolily a soustředěným výkonem dovedly utkání do vítězství, které znamenalo postup do semifinále. To se odehraje až na jaře v novém roce.

Dolní Němčí – Skaštice 0:2 (0:1)

Branky: 19. Konečník, 69. Petrúsek

Žluté karty: Stojaspal, Šmehlík – Glozyga

Rozhodčí: Doležal – Svoboda, Kotačka

Diváci: 100

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L., Motal, Glozyga, Batík T. – Petrúsek (81. Škrabana), Batík L., Vymětal R. (73. Bubla P.), Gojš – Ančinec (59. Frýdl R.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit