Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice díky efektivitě v zakončení vyhrály v Nových Sadech
formats

Skaštice díky efektivitě v zakončení vyhrály v Nových Sadech

Publikované dne Sobota,Září 12, 2020 podle v A-TÝM

Třetí venkovní zápas a třetí vítězství. Naše „A“ mužstvo dokázalo získat všechny body i na hřišti Nových Sadů. Ovšem hlavně v první půli museli naši hráči čelit tlaku domácího mužstva, které ale své příležitosti nevyužilo.

Domácí hráči do utkání doslova vletěli. Vytvořili si územní převahu a začali se prosazovat hlavně v křídelních prostorech. Ovšem v pokutovém území si už tak vydařeně nepočínali. Buď jim stál v cestě spolehlivý brankář Vrba nebo nedokázali trefit prostor mezi třemi tyčemi. Skašticím se podařilo udeřit hned z první vážnější akce. Konečník obral o míč domácího obránce a přečíslení vyřešil přihrávkou na zcela osamoceného ZAVADILA, který prostřelil domácího gólmana. Skaštice se na nerovném terénu nedokázaly dostat ke své hře. Naopak domácí jednoduchým fotbalem a standardními situacemi se neustále tlačili před hostující bránu. Ovšem ze svých nadějných příležitostí nedokázali vytěžit vyrovnávající branku. Skaštice si na svou další vážnější akci počkaly až na závěr poločasu a opět ji završily gólovou tečkou. FRÝDL se dostal ke střele, kterou tečoval domácí obránce a míč skončil za zády brankáře.

Ve druhé půli už tlak domácích opadl. Pomohl k tomu i třetí gól hostujícího týmu. Zavadil prošel do šestnáctky, kde předložil míč SOVOVI a hostující záložník vstřelil svůj první gól v sezóně. Další průběh zápasu se odehrával hlavně ve středu hřiště. Nové Sady pokračovaly ve své snaze o vstřelení korigující branky. Ale jejich síla po stranách hřiště se postupem času vytratila. Hrozba pro hostující obranu šla už jen převážně z pravé strany, kde neustále zlobil dobře hrající Hirsch. Domácím se po jedné takové akci podařilo vsítit branku, když si střílenou přihrávku nešťastně srazil za svá záda brankář Vrba. Ale Skaštice si své vedení zkušeně hlídaly a nezapomínaly ani hrozit z brejků, které jim domácí tým umožnil, díky otevřenější obraně. I když Skašticím v tomto duelu vázla kombinace tak i přesto si dokázaly vytvořit brankové šance. A na rozdíl od domácího týmu i je proměnit. Čtvrtou branku po dobře zahraném protiútoku vsítil KONEČNÍK.

Hra a ni výkon skaštického týmu v tomto duelu nebyly optimální, ale důležité je vítězství. To se zrodilo především díky lepší hře hostujícího týmu v obou pokutových územích.

Nové Sady – Skaštice 1:4 (0:2)

Branky: 62. Vlastní – 13. Zavadil, 45. Vlastní, 53. Sova, 81. Konečník

Žluté karty: Krátký, Sobek – Motal L., Motal T.

Rozhodčí: Pospíšil – Tomanec, Ogrodník

Delegát: Karas

Diváci: 190

Sestava Skaštic: 

Vrba – Bubla L., Motal T., Glozyga, Sedlák – Sova (74. Petrúsek), Motal L., Frýdl, Hubr (86. Beneš) – Zavadil (82. Vymětal R.), Konečník (K)

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit