Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice důležitý duel v Rýmařově nezvládly
formats

Skaštice důležitý duel v Rýmařově nezvládly

Publikované dne Pondělí,Květen 6, 2024 podle v A-TÝM

Hodnocení trenéra Romana Číhala:

Chtěli jsme vsadit na zodpovědnou defenzivu, vyvarovat se zbytečným faulům. Realita na hřišti bohužel byla od samého začátku jiná – během pěti minut jsme odvraceli tři útočné standardky a penaltu. Vše z přípravy přišlo vniveč. Nemohu klukům vytknout snahu, snažili se, ale soupeř nekompromisně trestal naše chyby, ztráty míče a do přestávky jsme prohrávali 0:2. V sobotu nám na pažitu po rychle inkasované brance spadla chuť, síla, chyběl na place lídr, co by chtěl nepříznivý vývoj zlomit. Cítíme, že nám scházel vůdce, jenž by zdravě nasral tým. Musíme za posledními neúspěchy udělat tlustou čáru a soustředit na sebe. V současné situaci nám nezbývá než něco změnit a rovněž minimalizovat omluvenky. V neposlední řadě dál tvrdě makat.

Rýmařov – Skaštice 3:1 (2:0)

Branky: 14. Jeřábek z pen., 37. Navrátil, 64. Furik J. z pen. – 90. Beneš

Žluté karty: Furik, Kocúr, Palys, Tihelka – Glozyga, Štěpják, Beneš, Kvasnička

Rozhodčí: Smýkal – Pavlica, Havrlant

Delegát: Langhammer

Diváci: 165

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš, Glozyga, Štěpják, Zůvala – Mešník, Pospíšil, Frýdl, Kvasnička – Látal (61. Vymětal), Konečník (K)

Trenér: Roman Číhal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit