Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice nasázely Líšni tři branky, ale i přesto z Mol Cupu vypadly
formats

Skaštice nasázely Líšni tři branky, ale i přesto z Mol Cupu vypadly

Publikované dne Čtvrtek,Srpen 15, 2019 podle v A-TÝM

Byl to fotbalový svátek, který se užily celé Skaštice a i blízké okolí. Velmi početná divácká kulisa mohla vidět zajímavý zápas, který byl okořeněný 8 pěknými brankami, rychlými akcemi a kvalitními výkony obou mužstev. Z postupu se nakonec radoval zkušenější soupeř, ale domácí hráči se nemají rozhodně za co stydět. Důkazem toho byl i závěrečný potlesk fanoušků, kteří byli podle ohlasů, tímto utkáním velmi potěšeni. A i přítomným divákům patří poděkování, že zavítali do Skaštic a vytvořili parádní fotbalovou atmosféru.

První rozruch před bránou zajistili domácí hráči. Hlavičku Tomáše Motala vytáhl reflexivním zákrokem brankář Vítek. Poté už ale rozjeli své rychlé akce fotbalisté Líšně. Domácí mužstvo zlobili hlavně dlouhými míči za obranu na své rychlé útočníky. První branka padla po stříleném centru, který lehkou tečí usměrnil k tyči MACHÁLEK. Skaštice se ale z inkasované branky rychle oklepaly. Pomohla jim k tomu rychlá vyrovnávací branka. Obstaral ji domácí kanonýr Zdeněk KONEČNÍK, který vytáhl ze svého repertoáru opět výstavní kousek. Skákající míč uklidil přesně ke vzdálenější tyči a k tomu ještě přímo do šibenice. A domácí mohli jít i do vedení. Konečník si naběhl za obranu a postupoval sám na hostujícího brankáře. Ten ovšem svůj tým podržel dalším skvělým zákrokem. Postupem času získávali hosté územní převahu a vytvářeli si i střelecké pozice. Vedení Líšni zajistil VINTR, který se prosadil rychlou kličkou a následnou střelou do šibenice. Za domácí měl vyrovnání na kopačce opět Konečník, ale opět si vylámal zuby na gólmanu Vítkovi. Hostům se podařilo po pěkné rychlé akci odskočit na dvoubrankové vedení. To zajistil střelou pod břevno FILA.

Druhý poločas začali lépe Skaštice. Svým pohybem dělali hostující obraně problémy a vyústila z toho druhá branka. Tu obstaral střelou k z hranice šestnáctky Lukáš MOTAL. Ovšem Líšeň poměrně brzy opět odskočila. Domácí obránci zapomněli za svými zády FILU, který svůj nájezd bezpečně proměnil. Ale a ni tato inkasovaná branka domácí mužstvo nezlomila. Skaštice neustále zlobily hostující obranu. A podařilo se jim opět dostat na rozdíl jediné branky. Konečník posunul míč na rozběhnutého GOJŠE a ten svůj samostatný nájezd chladnokrevně proměnil. Domácí ze všech sil odolávali atakům soupeře. A nevynechali ale žádnou možnost k ohrožení jejich branky. Po rohovém kopu hlavičkoval Lukáš Motal, ale míč mezi tři tyče nenasměroval. O poznání nebezpečněji vypadala střela Konečníka, která proletěla jen několik málo centimetrů kolem tyče. A tak to byli opět hráči Líšně, kterým se podařilo v utkání popáté skórovat. ZIKL si naběhl do ulice mezi stopery a sám před brankářem nezaváhal. V závěru už domácím scházeli fyzické síly a tak si závěr hostující mužstvo v poklidu pohlídalo. Líšni musíme sportovně pogratulovat k postupu do dalšího kola.

Nicméně celý klub TJ Skaštice si účast v Mol Cupu velmi užil a naše mužstvo se bude snažit zajistit si účast v tomto celorepublikovém poháru i v další sezóně.

Skaštice – Líšeň 3:5 (1:3)

Branky: 12. Konečník, 53. Motal L., 63. Gojš – 8. Machálek, 22. Vintr, 33., 57. Fila, 77. Zikl

Žluté karty: Motal L. – Suchý, Kříž, Hlavica

Rozhodčí: Adámková – Dobrovolný, Poživil

Diváci: 500

Sestava Skaštic:

Večeřa – Beneš, Bubla L., Motal T., Batík L. – Vymětal R. (70. Mynarčík), Frýdl R., Motal L., Gojš (79. Štěpják) – Sova (K)(79. Janalík), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit