Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice natáhly svou bodovou sérii i proti Juřince
formats

Skaštice natáhly svou bodovou sérii i proti Juřince

Publikované dne Sobota,Září 29, 2018 podle v A-TÝM

Na páteční sváteční den se přesunulo utkání 9. kola Krajského přeboru. V tomto duelu si hosté ze Skaštic vypracovali dvoubrankový náskok, o který ale přišli. Ovšem opět se jim podařilo odskočit a čtvrtá branka v podání střídajícího Vymětala se ukázala jako rozdílová.

Hostující mužstvo v úvodu využilo svou lepší aktuální formu a zaměstnávalo domácí obranu. Po chybě jednoho z obránců Juřinky mohl postupovat sám na bránu Konečník, ale zradil ho terén a do zakončení se nedostal. V 10. minutě si KONEČNÍK naběhl za obranu a svůj nájezd tentokrát vyřešil gólově. S domácím týmem ale inkasovaná branka příliš nezamávala. Juřinka hrála docela odvážně a snažila se o napadání rozehrávky Skaštic. Ve hře hostujícího mužstva byla vidět řada zbytečných ztrát a nepřesností. Ale i přesto dokázali hosté předvést několik pěkných akcí. Ovšem bez gólového zakončení. Další branka padla až po centru Sovy, po kterém hlavičkoval Gojš do tyče od níž se míč odrazil přímo k volnému KONEČNÍKOVI, který se položil do rybičky a vrátil míč do sítě. Třetí gól mohl přidat Ančinec, ale z blízka domácího brankáře neprostřelil. V hostující obraně trochu vázla komunikace a výsledkem bylo několik zbytečných rohových kopů Juřinky. Po jednom takovém se odražený míč dostal k VAVŘÍKOVI  a ten přesnou tvrdou střelou skóroval.

Ve druhé půli se hrálo převážně ve středu pole. Domácí se prezentovali slušným kombinačním fotbalem. Hosty tentokrát brzdila zbrklost v jejich hře. Velkou šanci na navýšení vedení měl Lukáš Batík. To mu nachystal míč proti noze Ančinec, ale hostující záložník z hranice pokutového území poslal míč vysoko nad bránu. Toho dokonale využili domácí. Na rohový kop si nejvýše naskočil ŠKORŇA a vyrovnal stav. Nerozhodný výsledek však trval jen deset minut. Lukáš Batík nacentroval před bránu, kde na zadní tyči přesně našel volného ZAVADILA, a ten dokázal míč umístit do sítě. Čtvrtou branku připravili Zavadil s Frýdlem pro Radima VYMĚTALA, který pohodlně uklidl míč do zcela prázdné brány. Domácím se ale ještě podařilo zápas zdramatizovat. Po chybě Skaštic ve středu hřiště si za obranu naběhl VAVŘÍK  a prostřelil Večeřu. Na vyrovnání už Juřince nezbývalo dost času a Skaštice si tak odvezly všechny tři body.

Juřinka – Skaštice 3:4 (1:2)

Branky: 42., 92. Vavřík,  66. Škorňa –  10., 33. Konečník, 76. Zavadil,  85. Vymětal R.

Žluté karty: Vavřík – Zavadil

Rozhodčí: Nohavica – Mikulášek, Gargulák

Delegát: Bělunek

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Glozyga, Batík T., Menšík – Sova (K) (82. Vymětal R.), Batík L., Zavadil, Gojš (69. Frýdl R.) – Ančinec (61. Mynarčík), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit