Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice otáčely výsledek ve druhém poločase
formats

Skaštice otáčely výsledek ve druhém poločase

Publikované dne Neděle,Duben 1, 2018 podle v A-TÝM

O svátečním víkendu zavítalo naše mužstvo na Slovácko, kde se utkalo o další body do tabulky se zachraňujícím se celkem Nivnice. Podle postavení v tabulce bylo jednoznačným favoritem zápasu naše mužstvo. Ale domácí, kteří spoléhali na urputnou defenzivu, to Skašticím zkomplikovali. Hosté otočili duel až díky třem brankám ve druhé půli.

Hned od úvodního hvizdu bylo jasné, jaký scénář toto utkání bude mít. Hosté drželi míč, snažili se o překonání domácí obrany. Tým Nivnice spoléhal na poctivou defenzivu a do útočení se moc nepouštěl. A tak se hrálo hlavně na domácí půli hřiště a nivnický brankář musel být neustále v pozoru. V první velké šanci utkání se ocitl Konečník, který pláchl domácí obraně, ale jeho technické zakončení skončilo v ochranné síti. Skaštice hledaly trpělivě mezery v domácí obraně. Krásná kombinace Skaštic skončila na kopačce Bubly, který nedokázal najít před bránou žádného ze svých spoluhráčů. Technický pokus Batíka vyrazil brankář Lysoněk a mladý gólman Nivnice vychytal v jasné šanci i Ančince. Skaštický nápor postupně trochu upadal a i domácí tak častěji zavítali na útočnou polovinu hřiště. A nečekaně i gólově udeřili. Jiří VELECKÝ využil laciné ztráty míče hostů a po sprintu přes půlku hřiště napálil míč přesně pod břevno. Takový vývoj utkání jasně nahrával domácím.

S tímto nepříznivým výsledkem se hosté nemínili smířit. A do druhé části vstoupili s odhodláním otočit vývoj zápasu. Ihned se nastěhovali před domácí bránu. A docela brzy se dočkali vyrovnání. Menšík přetáhl svůj centr na zadní tyč, kde nabíhal Radim VYMĚTAL, jehož hlavička zapadla přesně ke vzdálenější tyči. Tento gól Skaštice ještě více nakopl a hnaly se za dalším. Hráči Nivnice nedokázali vyprodukovat žádnou souvislejší akci. Skaštice trpělivě dobývaly domácí bránu. A nakonec jim to trochu ulehčil nivnický obránce. Ten tak vehementně bránil Konečníka až ho fauloval v pokutovém území a kopala se penalta. Odpovědnost vzal na svou levačku sám poškozený a hosté vedli. Třetí uklidňující gól přidal MOTAL a osud utkání byl asi zpečetěn, i když do konce ještě zbývalo 20 minut. Domácí zahrozili jen jednou a to opět po úniku útočníka Veleckého, ale tentokrát jeho tvrdou střelu vyrazil brankář Chytil. Hosté si vytvořili ještě nějaké náznaky šancí, ale žádnou už do gólového konce nedovedli. Nepříliš pohledné utkání tak Skaštice zvládly a díky zaváhání svého pronásledovatele navýšily své vedení na čele soutěže.

Nivnice – Skaštice 1:3 (1:0)

Branky: 38. Velecký Jiří – 49. Vymětal R., 66. Konečník z pen., 70. Motal T.

Žluté karty: Holboj, Kostelník, Sagula – Motal

Rozhodčí: Vlk – Zelený, Jílková

Diváci: 150

Sestava Skaštic: 

Chytil – Bubla L., Batík, Motal, Vymětal R. – Škrabana (62. Mynarčik), Glozyga, Sova (K)(73. Petrúsek), Menšík (78. Icela) – Ančinec (89. Vymětal L.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

Sestava Nivnice:

Lysoněk – Stojaspal, Hladiš M., Mahdalík (20. Kašpárek), Hladiš P. – Kostelník, Velecký V. (K), Holboj, Těthal (78. Chovanec), Sagula (58. Ryšávka) – Velecký J.

Trenér: František Ondrůšek

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit