Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice podruhé za sebou doma vyhrály
formats

Skaštice podruhé za sebou doma vyhrály

Publikované dne Sobota,Září 21, 2019 podle v A-TÝM
Skaštická fotbalová tvrz byla o víkendu opět nedobita. O tom, že se body ze Skaštic neodváží, se tentokrát přesvědčili hráči z Olomoucké části Nových Sadů. Naši hráči tak prodloužili svoji sérii neporazitelnosti na domácím hřišti, ale kdo čekal po vysokém vítězství z minulého kola nad Hranicemi jasnou záležitost, ten se mýlil. Vítězství našeho mužstva se nerodilo vůbec snadno.
Skaštický motor se ještě ani nezahřál na provozní teplotu a už čelil komplikaci v podobě obdržené branky. Hostující Šuba dlouhým autovým vhazováním až do malého vápna domácího týmu našel svého spoluhráče DRÁBKA a ten jemnou tečí usměrnil míč za záda brankáře Večeři – 0:1. Hostující tým se po této brzké vedoucí brance zatáhl, zjednodušil svoji hru v podobě nakopávaných míčů a přenechal tak veškerou iniciativu na domácím mužstvu. Naši hráči dobře kombinovali, začali si vytvářet převahu ve středu pole a tím se rodily i šance ke vstřelení vyrovnávací branky. To se podařilo v 17 minutě utkání. Konečník se na pravé straně zbavil svého strážce a přesným centrem našel volného Lukáše MOTALA, který usměrněnou hlavičkou překonal hostujícího brankáře – 1:1. Po této vyrovnávací trefě se obraz hry vůbec nezměnil. Hráči Nových Sadů stále jednoduše nakopávanými míči vyhlíželi svoji šanci a vyjma několika rohových kopů Skaštického brankáře už do poločasové přestávky neprověřili. Více rušno bylo na hostující půli hřiště, ale dostat míč za Zbořilova záda se Skaštickému mančaftu nedařilo. Hostující strážce branky se vyznamenal především při dalekonosné střele Lukáše Motala a zakončení Gojše po krásné kombinaci. Poločas tak skončil smírným výsledkem.
Do druhé půle šli naši hráči s jasným cílem stav utkání otočit ve svůj prospěch. Trpělivou hrou se jim to podařilo v 56 minutě. To KONEČNÍK dostal od Lukáše Motala míč do vápna, byť tísněn protihráčem, dokázal se prosadit a poslat tak své mužstvo do vedení – 2:1. Skaštice nepolevily a odměnou jim bylo dvoubrankové vedení z 69 minuty, kdy střílenou Motalovu zpětnou přihrávku si nešťastně srazil do vlastní sítě hostující obránce Baďura – 3:1. Hosté za takového stavu již neměli co ztratit a veškerou svoji sílu směřovali za snížením výsledku. Nové Sady začaly více času pobývat na domácí polovině, ale vážnější ohrožení Večeřovi brány domácí obrana nepovolila až do 86 minuty. To lehkovážnost v obranné rozehrávce vystihl hostující záložník a přesným centrem našel ŽDÁNSKÉHO hlavu a ten se nemýlil – 3:2. Konec zápasu si naši hráči pohlídali a dovedli utkání do vítězného konce.
Napravení nelichotivé bilance venkovních zápasů a rozšíření bodové sbírky v probíhajícím ročníku bude naše mužstvo mít možnost v neděli 29.9.2019 od 15:30 hodin na hřišti FC Strání.

Skaštice – Nové Sady 3:2 (1:1)

Branky: 17. MotaL., 56. Konečník, 69. Vlastní – 3. Drábek, 86. Ždánský

Žluté karty: Motal L. – Novotný, Sobek

Rozhodčí: Sivera – Ham, Broskevič

Diváci: 220

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Miklík, Motal T., Batík L. (89. Beneš) – Sova (80. Frýdl M.), Štěpják (68. Petrúsek), Frýdl R., Motal L., Gojš (85. Sedlák) – Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit