Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice porazily slovenský Makov
formats

Skaštice porazily slovenský Makov

Publikované dne Pondělí,Červenec 19, 2021 podle v A-TÝM

Stejně jako v předchozích letních přípravách i tentokrát se naše mužstvo utkalo se slovenským mužstvem Javorník Makov. Skaštice oplatily svému soupeři porážku z minulého roku. Gólově se zaskvěl domácí kanonýr Konečník.

Slovenský soupeř se od začátku zápasu prezentoval kombinační hrou a hned v první minutě hry mohl jít do vedení. Chybu domácí obrany ale hostující útočník nepotrestal, když ho v samostatném úniku vychytal brankář Večeřa a následnou dorážku vyhlavičkoval z prázdné brány obránce Štěpják. Hosté i nadále dobře kombinovali, drželi míč, ale k ohrožení domácí brány se nedostávali. Skaštice se rozjížděly pomaleji. Ale postupně začaly ohrožovat mladého brankáře Makova. Konečník svou bombou orazítkoval břevno a Motal zase nechal vyniknout hostujícího brankáře. Domácí se dostaly do vedení po půl hodině hry. Motal ve středu pole vystihl rozehrávku Makova a přesnou přihrávkou vyslal do úniku Konečníka, který obstřelil hostujícího gólmana.

Ve druhé půli svůj náskok domácí ještě navýšili. Po akcích z levé strany se prosadili Konečník s Oračkem. Makov ovšem nesložil zbraně a podařilo se mu stav zkorigovat, když se jeden z jeho obránců prosadil přesnou hlavičkou po rohovém kopu. Ovšem Skaštice brzy našly na inkasovaný gól odpověď. Taktéž přesnou hlavičkou  po rohu se prosadil Frýdl. Makovu se ale opět podařilo snížit, když jeho hráči pečlivě dohráli brejkovou situaci. V závěru ale mělo více síly domácí mužstvo. Dalšími dvěma brankami rozhodlo o své třetí výhře v letní přípravě.

Poděkování patří celku Makova, že využil našeho pozvání a dorazil do Skaštic. Obě mužstva předvedla divákům zajímavou podívanou.

Skaštice – Makov 6:2 (1:0)

Branky: Konečník 3, Frýdl, Oračko, Motal L.

Rozhodčí: Pospíšil

Diváci: 180

Sestava Skaštic:

Večeřa – Zůvala, Glozyga, Motal T., Štěpják – Frýdl, Bubla, Oračko, Motal L., Beneš – Konečník

Střídali: Vrba, Sedlák, Vymětal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit