Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice předvedly kvalitní výkon a vyloupily Dolní Němčí
formats

Skaštice předvedly kvalitní výkon a vyloupily Dolní Němčí

Publikované dne Sobota,Červen 10, 2017 podle v A-TÝM

nemci

K poslednímu venkovnímu duelu v této sezóně zajíždělo naše A mužstvo do Dolního Němčí. Na kvalitně připravené hrací ploše se hrálo velmi dobré utkání, ve kterém po většinu času hrálo prim naše mužstvo. Náš tým předvedl jeden z nejlepších výkonů v sezóně a své příznivce potěšil čtyřmi pěknými brankami.

Skaštice vstoupily do utkání velmi aktivně. Hráči měli dobrý pohyb a i potřebnou kvalitu při práci s míčem. Při chuti byl levý obránce hostů Menšík, který zlobil obranu domácích svými průniky a centry před bránu. Dobrý vstup do utkání podtrhl první brankou Martin ANČINEC, který se prosadil po přesně rozehraném rohovém kopu. Postupně se dostali do zápasu i hráči Němčí. Jejich šanci na vyrovnání, ale překazil dobrým zákrokem gólman Vymětal. Zvýšit vedení mohl Ančinec, ale při svém úniku propásl možnost vystřelit. Poté prošel středem hřiště Konečník, zkoušel přehodit domácího brankáře, ale ten dokázal míč vytěsnit na roh. Po něm nebezpečně hlavičkoval Motal, ale jeho pokus šel těsně vedle levé tyče. Druhý gól Skaštic přidal opět ANČINEC. Stoper Batík ho pěknou kolmicí mezi obránce vyslal do sóla a hostující útočník obešel brankáře a zasunul míč do sítě. Následně převzali aktivitu hráči Dolního Němčí. Ovšem brankář Vymětal byl pozorný a se dvěma nebezpečnými situacemi si poradil. Domácí snížili až v nastaveném čase první půle, když závar před hostující bránou vyřešil gólovou střelou CMOL.

Do druhé půle vlétli o něco lépe domácí. Ale jejich nadšení trvalo jen krátce a postupně opadávalo. Skaštice začaly ovládat střed pole a hru měly pod kontrolou. Třetí branku přidal KONEČNÍK a byla to opět fotbalová pohádka, kterou náš útočník vykouzlil. Jeho dělovka z přímého kopu zapadla do sítě aniž by se domácí brankář stihl pohnout. Hráči Dolního Němčí se snažili zkorigovat stav, ale pozorně hrající tým hostů je do šancí nepouštěl. Naopak když nepohrdl přesnou přihrávkou do vápna ŠKRABANA bylo o vítězi rozhodnuto.

Dolní Němčí – Skaštice 1:4 (1:2)

Branky: 45+1 Cmol – 6., 29. Ančinec, 65. Konečník, 71. Škrabana

Žluté karty: Kadlček, Cmol, Šmehlík

Rozhodčí: Zapletal, Kotačka, Toman

Diváci: 100

Sestava Skaštic:

Vymětal L. – Vymětal R., Batík, Motal T., Menšík (69. Petrúsek) – Škrabana, Sova (K), Frýdl R., Frýdl M. – Konečník, Ančinec (89. Brada)

Trenér: Roman Kolenič

 

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit