Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice přezimují na vedoucí pozici
formats

Skaštice přezimují na vedoucí pozici

Publikované dne Sobota,Říjen 28, 2017 podle v A-TÝM

sova

Skaštický expres dorazil do mezistanice. Na své podzimní cestě musel překonat 13 překážek a jen jedna mu udělala menší starost. Ta poslední nesla jméno Napajedla. Ani mužstvo, hrající ještě před několika lety Divizi, nedokázalo porazit náš tým. Utkání rozhodl svým gólem Antonín SOVA.  Skaštice tak přezimují na 1. příčce s bilancí 38 bodů a skórem 48:6.

Vichřice se sice Zlínským krajem prohnala až v neděli, ale podzimní sychravé počasí už udeřilo dříve a tak utkání sledovali jen nejvěrnější fanoušci. Ti viděli bojovné utkání. Soupeř přijel dobře připraven a nenechal domácí rozjet jejich gólostroj, který předváděli v minulých kolech. Jako první tak zahrozili hosté, když průnik jejich útočníka skončil až na vnější tyči domácí brány. Postupem času se dostali do potřebného tempa i domácí hráči. Na levé straně byl velmi aktivní Bubla. Ten posílal před hostující bránu nebezpečné centry, které ovšem jeho spoluhráči nedokázali využít. Se střelou Frýdla si poradil brankář Chvojka a pokus Konečníka zblokovali obránci na rohový kop. Po první půli tedy na ukazateli svítily dvě nuly.

To se ovšem změnilo hned na začátku druhé části. Dlouhý Motalův pas už viděli všichni v zámezí. Ne však domácí střelec Konečník, který zdánlivě ztracený míč doběhl a ještě přesnou přihrávkou našel nabíhajícího SOVU. Ten svou střelu nekompromisně usměrnil přesně k tyči – 1:0. Hostující tým se hnal hned za vyrovnáním. Hejda pálil z dobré pozice, ale brankář Vymětal zasahovat nemusel. O něco hůře bylo domácímu brankáři při úniku Havránka, který na něj postupoval sám z pravé strany, ale jeho křižná střela letěla mimo bránu. Klid do žil domácímu trenérovi mohl vlít Martin Ančinec. Ten se zjevil sám před brankářem Chvojkou, ovšem zradilo ho zpracování a z nadějné příležitosti tak nic nebylo. Ve zbytku duelu už se toho příliš nedělo. Za zmínku stojí jen žádost o střídání hostujícího hráče, který dělal osobního strážce nejlepšímu střelci soutěže Zdeňku Konečníkovi. Ten svůj „stín“ doslova utahal. Skaštice zvítězily nejtěsnějším možným rozdílem a završily tak svůj velmi vydařený podzim.

 

Skaštice – Napajedla 1:0 (0:0)

Branky: 49. Sova

Žluté karty: Glozyga, Menšík, Janalík – Plachý, Kozubík, Foral

Rozhodčí: Ruman – Zicháček, Odstrčil

Delegát: Valůšek Josef

Diváci: 100

Sestava Skaštic: 

Vymětal L. – Bubla L., Janalík (K), Motal, Batík – Sova, Frýdl, Glozyga, Menšík (60. Petrúsek) – Ančinec (78. Vymětal R.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit