Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice prohrály s lídrem soutěže
formats

Skaštice prohrály s lídrem soutěže

Publikované dne Neděle,Říjen 6, 2019 podle v A-TÝM

Domácí neporazitelnost skaštického mužstva skončila sobotní porážkou. Tu našim hráčům uštědřil celek Hodonína, který se tak udržel na čele soutěže a zatím je na nejlepší cestě zpět do MSFL.

Sobotní den byl zalitý deštěm a jinak tomu nebylo ani při utkání. Travnatá plocha byla velmi podmáčená, ale i přes tyto nelehké podmínky se hrálo na kvalitním hřišti velmi zajímavé utkání. Hodonín vstoupil do utkání lépe, byl o něco aktivnější. Domácí hráči se do tempa dostávali pomaleji, ale postupem času hru vyrovnali. Ani jedno z mužstev nedalo svému soupeři kousek volného místa zadarmo. Hosté dobře bránili střed hřiště a snažili se chodit do otevřené obrany domácích. Ale ani Skaštice nevynechaly žádnou možnost ohrozit hostujícího brankáře. Miklíkova hlavička šla pouze do středu brány a Konečníkův přímý kop zablokovali hostující obránci. Hodonín svou první šanci ještě neproměnil. Ale chvíli před poločasem se projevila kvalita zahraničních hráčů soupeře a VASQUEZ prostřelil brankáře Večeřu.

Ve druhé půli trochu déšť ustál, ale hráči ze svých výkonů neslevili. Domácí sice do druhé půle vstoupili dobře, ale do nějaké větší možnosti se nedostali. To hosté dokonale využili další větší mezery v domácí obraně a po průniku mladíka ČECHA se mohli radovat ze druhé branky. Než se Skaštice stihly vzpamatovat ze druhé inkasované branky tak už se v jejich síti objevil míč potřetí. Hodonín rychle rozehrál rohový kop na volného SASÍNA, který z hranice šestnáctky propálil vše co mu stálo v cestě. Domácí mužstvo ani po třetí inkasované brance zápas nezabalilo. Jiskru naděje vykřesal střídající VYMĚTAL, který na zadní tyči uklidil do sítě přihrávku Gojše. Skaštice se následně vrhly do útočení a v poslední desetiminutovce se dostaly i do šancí, které volaly po skórování. Ovšem Konečníka vychytal brankář Petráš a překonat hostujícího brankáře nedokázal ani Gojš. V závěru mohli i hosté své vedení navýšit, ale ani jejich střelci už domácího brankáře nepřekonali. Hodonín si tak ze Skaštic odvezl všechny body, které jim ale domácí hráči nedali rozhodně zadarmo.

Skaštice – Hodonín 1:3 (0:1)

Branky: 65. Vymětal R. – 43. Vasquez, 55. Čech, 58. Sasín

Žluté karty: Motal L., Batík L. – Petráš, Helísek, Kyselka, Vasquez

Rozhodčí: Kulička – Pospíšil, Liška

Delegát: Vlčnovský

Diváci: 180

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Motal T., Miklík, Batík L. (85. Sedlák) – Beneš (59. Vymětal R.), Motal L., Frýdl (66. Štěpják), Gojš, Sova (74. Petrúsek) – Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit