Home A-TÝM SKAŠTICE – ROŠTĚNÍ 4:2 (1:1)

SKAŠTICE – ROŠTĚNÍ 4:2 (1:1)

Publikované dne Úterý,Červen 22, 2010 podle v A-TÝM

Stejným výsledkem jako na podzim zvítězily Skaštice nad Roštěním a v tabulce skončily na třetím místě.

Zápas, který se odehrával v poklidném tempu, rozhodla větší zkušenost našeho týmu. V prvním poločase jsme hráli špatně. Kdybychom dali tři góly, mohlo to být pro nás mnohem jednodušší. Děkuji všem hráčům za příkladnou bojovnost,“ řekl domácí trenér Ivo Frýdl.

„Hrát s Chorým musí být pro jeho spoluhráče paráda. Dokáže na sebe navázat protihráče a potom připraví tutovku. Je to asi nejlepší útočník v okresním přeboru. Jeho zkušenost rozhodla. Určitě jsme nebyli o tolik horší. Měli jsme to dost gólových příležitostí. Chleba se lámal za stavu 1:1, když domácí gólman chytil dvě vyložené šance. Domácí potom vstřelili tři góly a zasloužené vítězství si už pohlídali,“ řekl trenér Roštění Petr Paštěka.

Branky: 10. a 50. T. Motal, 60. Čepica, 77. Kvasnička – 44. Nevřala, 63. Pumprla.

Rozhodčí: Hušek.

Diváci: 100.

Skaštice: Chytrý (46. Vrtěl) – Stančík, Kvasnička, Sedlák, J. Motal, Bubla, T. Motal, I. Frýdl, Čepica (80. L. Motal), Chorý, Janalík.

Roštění: Nevřala – P. Darebníček (46. Přikryl), R. Darebníček, Pumprla, Paštěka, Kopřiva (78. Hajdučko), Zmeškal, Roubalík, Navrátil, Filandr (46. Škrabana), Hradil.