Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice rozhodly v závěru z penalty
formats

Skaštice rozhodly v závěru z penalty

Publikované dne Neděle,Říjen 14, 2018 podle v A-TÝM

Skaštice prodloužily svou sérii vítězstvích i v duelu pod Hostýnem. Tentokrát sice naše mužstvo nepředvedlo takový střelecký koncert jako v předchozích zápasech, ale jedna branka na výhru stačila. Našemu mužstvu příliš nešla kombinační hra, kterou stěžoval nerovný terén. Soupeř se ovšem předvedl jako nepříjemný houževnatý protivník. Domácí si situaci zkomplikovali chvíli před koncem první půle, kdy byl vyloučen stoper Juráň, když v samostatném úniku fauloval Konečníka a šel předčastně do sprch. Skašticím se ale dlouho nedařilo tuto výhodu využít. Domácí mužstvo poctivě bránilo. Ovšem rekordní divácká návštěva na bystřickém stadionu se přece jen branky dočkala. V poslední minutě si Sova chtěl přehodit domácího obránce, který však míč zasáhl rukou a rozhodčímu Zpěvákovi nezbylo nic jiného než nařídit pokutový kop. Brankář Juřík sice vystihl směr KONEČNÍKOVI střely, ale rána měla potřebnou razanci a skončila v síti. Skaštice si tak z Bystřice odvezly nejtěsnější možné vítězství.

Bystřice pod Hostýnem – Skaštice 0:1 (0:0)

Branky: 90. Konečník z pen.

Žluté karty: Michálek, Almeida – Motal, Zavadil

Červená karta: Juráň

Rozhodčí: Zpěvák – Mitáček, Němec

Diváci: 140

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Glozyga, Motal, Batík T. – Sova (K), Frýdl R. (67. Ančinec), Batík L., Mynarčík (76. Vymětal R.), Zavadil – Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit