Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice sehrály první přípravné utkání
formats

Skaštice sehrály první přípravné utkání

Publikované dne Neděle,Červenec 23, 2017 podle v A-TÝM

První a taky poslední přípravný zápas před startem sezóny sehráli naši hráči. V domácím prostředí naše mužstvo porazilo tenisovým výsledkem účastníka I.B třídy Kostelec u Holešova. Příští neděli se už bude hrát ostré soutěžní utkání. Na programu je II. kolo Poháru hejtmana ZK a zápas s Fryštákem.

Od začátku mělo utkání dobré tempo. Po letní přestávce bylo na hráčích vidět, že se na utkání těšili. V domácím dresu byl aktivní na pravé straně hřiště Bubla. Jeho akce ovšem postrádaly lepší finální řešení. Naši hráči se snažili o svou typickou kombinační hru, soupeř zase více spoléhal na brejky. Po chybě hostů v rozehrávce se do první větší šance v zápase řítil Ančinec, ale jeho zakončení nemělo gólové parametry. Tvrdou střelu Bubly zastavil brankář Kostelce. Hosté mohli jít do vedení po úniku Geráta. Z pravé strany postupoval na brankáře Stýbla, ale jeho technická střela mezi tři tyče nemířila. A tak hned z další akce udeřili domácí. KONEČNÍK si naběhl za obranu a přehodil brankáře. Další gól přidal SOVA, který svou tvrdou střelu uklidil přesně k levé tyči. Domácí hráči byli i nadále aktivní, ale žádnou ze svých akcí už do gólového zakončení nedotáhli.

Druhý poločas přinesl dalších 6 branek. Nejdříve si odražený míč na šestnáctce našel Konečník a mířil přesně. O chvíli později stejný hráč využil krásné přihrávky Škrabany, po které na domácího kanonýra zývala prázdná brána. Kostelci se podařilo snížit po rohovém kopu. Skaštice ale hrály naplno až do konce. V dobrém světle se uvedl mladíček v domácím dresu Zaoral, který se na pravé straně zbavil svého obránce a přesným centrem našel spoluhráče RUMANA, který se hlavou trefil přesně do rohu brány. První zápas za Skaštice hrál i nováček Pepa Vlkolenszki a hned se mu podařilo skórovat. Po rohovém kopu si našel propadený balón a levačkou mířil přesně k tyči. Konečnou podobu výsledku dal soupeř, když využil rychlý brejk a hostující útočník se prosadil tvrdou střelou do rohu brány.

Skaštice – Kostelec u Holešova 6:2 (2:0)

Branky: Konečník 3, Sova, Ruman, Vlkolenszki

Bez karet

Rozhodčí: Dunda Michal

Diváci: 70

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L., Motal T., Vymětal R., Icela – Škrabana, Sova, Frýdl R., Uličný – Konečník, Ančinec

Střídaly: Vlkolenszki, Zaoral, Frýdl M., Ruman, Pitron

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit