Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice si přivezly první venkovní bod
formats

Skaštice si přivezly první venkovní bod

Publikované dne Neděle,Září 8, 2019 podle v A-TÝM

První bod z venkovních zápasů získalo naše mužstvo. V souboji dvou nováčků soutěže, hlavně v první půli, naši hráči předvedli dobrý výkon. Ovšem soupeř byl velmi produktivní a nakonec musel zachránit alespoň bod v závěru Zdeněk Konečník.

Od začátku se hrálo na těžkém podmáčeném terénu, ovšem obě mužstva se s tím poprala velmi statečně. Lepší vstup do utkání měli domácí. Hostující hráči nechali příliš volnosti domácímu útočníkovi, který našel svým centrem přesně hlavu ROLINCE a brankář Večeřa se po míči natahoval marně. Inkasované branka ale hosty zdravě nabudila. Postupem času začali svého soupeře přehrávat hlavně v záložní řadě. Naše hráče zdobil rychlý přechod do útoku a několik jejich akcí museli domácí hráči zastavovat až na poslední chvíli. Když už se Skaštice dostaly do zakončení tak skvěle zasáhl domácí brankář. Tlak hostujících fotbalistů byl po 30 minutách zúročen i gólově. Tomáš MOTAL si naskočil na rohový kop a vstřelil svůj první divizní gól. A o chvíli později předvedli naši hráči skvostnou akci, kterou zakončil lehkým přehozením gólmana KONEČNÍK. Skaštice po vedoucí brance měly další příležitosti na navýšení stavu. Gojšova střela ovšem skončila pouze na břevně a poté ten samí hráč jen o centimetry nedosáhl na přihrávku, po které už na něj zívala prázdná branka. A tak za to byli hostující hráči potrestáni. Domácí podnikli ojedinělý výpad do hostující šestnáctky a bylo z toho vyrovnání díky trefě ROLINCE.

Druhá půle už byla vyrovnanější. Naši hráči se snažili pokračovat ve své aktivní hře. Ale trápilo je nepřesné zakončení. Postupem času se na hřišti začalo více bojovat, ale nouze o zajímavé momenty nebyla. Domácím se povedlo vstřelit vedoucí branku díky individuální akci svého útočníka ORAVY. Skaštice neustále věřily, že je v jejich silách opět alespoň vyrovnat. To mohl zařídit Frýdl, ale z hranice penalty překopl bránu. Hosté bojovali až do závěrečných minut a to se jim vyplatilo. Frýdl vybojoval míč, posunul ho na Lukáše Motala, který přesným pasem našel KONEČNÍKA a ten ač byl tísněn dvěma obránci vyslal přesnou střelu, která se od tyče odrazila do sítě domácí brány.

Všechovice – Skaštice 3:3 (2:2)

Branky: 9., 43. Rolinc, 69. Orava – 32. Motal T., 34., 92. Konečník

Žluté karty: Kuběna, Plešek, Pavela, Dluhoš, Orava – Bubla L., Motal T.

Rozhodčí: Grečmal – Heger, Slabý

Delegát: Šalata

Diváci: 250

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Motal T., Batík T., Sedlák (79. Bubla P.)- Petrúsek (70. Beneš), Motal L., Frýdl R., Gojš – Sova (88. Frýdl M.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit