Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice slaví postup do čtvrtfinále poháru
formats

Skaštice slaví postup do čtvrtfinále poháru

Publikované dne Středa,Srpen 22, 2018 podle v A-TÝM

Naše mužstvo poprvé v historii slaví postup do čtvrtfinále Poháru KFS Zlín. V osmifinále Skaštice zajížděly na dobře známou půdu do Osvětiman. Oba týmy se velmi dobře znají. V minulé sezóně společně bojovali o krále 1. A třídy. Naše mužstvo bylo v tomto souboji úspěšnější stejně jako ve středečním zápase. V divácky atraktivním duelu se hrál kombinační fotbal. Ovšem dominovali obrany a brankáři. Ani jednomu z hráčů na place se nepodařilo najít recept na překonání soupeřovi defenzivy. Rušno bylo před oběma bránami, ale míč si do sítě cestu nenašel. A tak po 90 minutách hry musel o postupujícím rozhodnout penaltový rozstřel. V tom kraloval hostující brankář Stýblo. Dokázal totiž zneškodnit hned tři penalty domácích. Jednu dokonce i největší personě v domácím dresu Velice Šumulikovskimu. Ten chtěl napodobit českou legendu Antonína Panenku, ale skaštický penaltový mág tento nápad přečetl a v pohodě ukryl míč do své náruče. Stejně naložil se svou penaltou domácí Šmatelka a Brhel. V hostujícím dresu orazítkoval břevno Lukáš Batík a druhý neúspěšný střelec byl Bubla. Rozhodující střelu obstaral Vymětal. Skaštice tak byly šťastnější a odjížděly z Osvětiman s postupem v kapse.

Osvětimany – Skaštice 0:1 pp

Penaltu proměnili: Konečník, Sova, Gojš, Vymětal R.

Neproměnili hosté:  Batík L., Bubla L.

Neproměnili domácí: Šmatelka, Šumulikovski, Brhel

Žluté karty: Šmatelka – Vymětal

Rozhodčí: Bernatík – Dorotík, Polášek

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L., Batík L., Glozyga, Batík T. – Petrúsek, Sova (K), Vyměta R., Gojš – Mynarčík (87. Ančinec), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit