Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice uzavřely sezónu vysokým vítězstvím
formats

Skaštice uzavřely sezónu vysokým vítězstvím

Publikované dne Neděle,Červen 16, 2019 podle v A-TÝM

Skaštice zajížděly do Nevšové už jako jasný vítěz Krajského přeboru. Ale naše hráče žádná kocovina z mistrovských oslav nepotkala. Celé mužstvo se na poslední zápas sezóny řádně zkoncentrovalo. V úvodu duelu ještě našim hráčům trochu vázla kombinace. Ale po prvním gólu GOJŠE se hráči více uklidnili. Zkvalitnili přihrávky a začali předvádět své rychlé křídelní akce. Druhý gól měl na kopačce Mynarčík, ale z malého vápna netrefil míč. To KONEČNÍK už míč z podobné pozice do sítě dostal. Nejlepší střelec soutěže pak neproměnil dva samostatné úniky. Domácí hrozili hlavně v první polovině úvodní půle. Spoléhali hlavně na míče za obranu, na které číhal jejich střelec Tomšů. Ten se ocitl ve dvou nadějných situacích, ale na gólmana Večeřu nevyzrál.

Do druhé půle vyslal hostující trenér nové hráče a hra Skaštic se ještě více zkvalitnila a naši hráči začali na hřišti dominovat. Po krásné přihrávce skóroval ZAVADIL. Poté opět KONEČNÍK a po výborně sehraném brejku i Radim VYMĚTAL. Jeho bratr Lukáš tentokrát nenastoupil do brány, ale na posledních 15 minut se postavil do útoku vedle svého bratrance Konečníka. A právě spolupráce těchto dvou hráčů vedla k další brance v síti domácích. Konečník připravil palebnou pozici pro Lukáše VYMĚTALA a ten vstřelil svůj první gól v KP. Poslední gól Skaštic v KP obstaral opět KONEČNÍK, když nekompromisně zakončil svůj samostatný únik.

Skaštice tak završily vydařenou sezónu jasným vítězstvím a v dalším ročníku si vyzkouší Divizi.

Nevšová – Skaštice 0:7 (0:2)

Branky: 12. Gojš, 24., 60., 89. Konečník, 50. Zavadil, 79. Vymětal R., 88. Vymětal L.

Žluté karty: Tomšů – Zavadil, Janalík

Rozhodčí: Bernatík – Vychodil, Pospíšil

Diváci: 90

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Janalík (K), Motal (46. Menšík), Batík T. – Sova (61. Škrabana), Zavadil, Batík L. (46. Frýdl R.), Gojš (77. Vymětal L.) – Mynarčík (46. Vymětal R.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit