Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice v úvodním zápase sezóny neinkasovaly a připsaly si první vítězství
formats

Skaštice v úvodním zápase sezóny neinkasovaly a připsaly si první vítězství

Publikované dne Neděle,Srpen 12, 2012 podle v A-TÝM

Premiérový zápas v I.B třídě, první vítězství a k tomu bez inkasované branky. Co víc si můžeme přát?:-) Naši fotbalisté podali výborný týmový výkon a potvrdili dobrou formu z přípravných utkání.

Začátek střetnutí se nesl v opatrném duchu. Ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu. Tento scénář hry, ale vydržel jen do 10. minuty, kdy se v první šanci ocitli hosté z Baťova. Domácí obrana nezareagovala na dlouhý míč a levý záložník postupoval ze strany sám na gólmana Barcucha. Ten ale svůj tým podržel a nájezd zneškodnil. Hned v zápětí kontrovali naši hráči. Po pěkné kombinaci po pravé straně střílel Bubla, ale brankář Kašný předvedl dobrý zákrok. Poté se hrálo převážně ve středu hřiště.  K vidění bylo jen několik rohových kopů na obou stranách. Až 30. minuta přinesla gólovou radost. Martin Chorý potáhl míč po levé straně. Následným centrem našel Bublu, který se neunáhlil a vybídl ke skórování Jirku KVASNIČKU, který bombou do šibenice dostal domácí do vedení. Zbytek poločasu se naši hráči soustředili na udržení vedení. Naopak soupeř chtěl ještě do půle vyrovnat, ale  pozorná obrana je do žádné větší příležitosti nepustila.

Druhý poločas začal velkou šancí nového hráče ve skaštickém dresu Zdeňka Konečníka, který úplně osamocen na malém vápně přestřelil bránu. V dalším průběhu hry se hráči Baťova snažili o vstřelení vyrovnávací branky, ale naši fotbalisté hráli velice zodpovědně. Naopak to bylo domácí mužstvo, které mohlo navýšit vedení. Dobře zahrávané standartní situace dělaly hostům problémy, ale žádný z hráčů nedokázal dostat míč do sítě. A tak musel předvést své umění i brankář Pavel Barcuch. Skyba se postavil k přímému kopu a jeho střelu, mířící do rohu branky, zastavil výtečným zákrokem domácí brankář. V 70. minutě došlo v týmu Skaštic ke střídání. A trenér Ivo Frýdl měl šťastnou ruku, když ukázal na Zbyňu ULIČNÉHO. Ten byl na hřišti zhruba minutu, když si v pokutovém území zpracoval Chorého centr a svým druhým dotykem s míčem v utkání navýšil vedení domácích na 2:0. Fotbalisté Baťova si už žádnou příležitost nevypracovali. Naopak další branku mohl přidat Dunda, ale svou možnost zakončil jen slabou střelou do gólmanových rukavic.

Naši hráči podali v prvním zápase dobrý výkon, který ocenili i diváci bouřlivým potleskem:-). Další utkání sehraje naše mužstvo na hřišti týmu Sk Louky.

Skaštice – Baťov 1930 2:0 (1:0)

Branky: Kvasnička, Uličný

Žluté karty: Sehnal, Dunda – Zvonek, Daněk

Rozhodčí: Jiří Nevrla, Jan Koláček

Diváci: 150

Sestava domácích:

Barcuch – Dunda, Janalík (K), Sehnal, Sedlák I. – Bubla, Kvasnička, Sova, Frýdl P. (69. Uličný) – Chorý, Konečník (88. Vyrobík)

Trenér: Ivo Frýdl

Sestava hostů:

Kašný – Martinec, Zvonek, Brázdil, Ištvánek – Zapletal L., Skyba, Daněk (72. Janovský), Slobodian (46. Zapletal P.) – Němec, Janeba (46. Krajča)

Trenér: Roman Kolenič

Hodnocení trenéra hostů:

„Bohužel, dnes nemám co hodnotit, náš výkon byl trapný a vyloženě alibistický! Přestože věkový rozdíl mezi nejstarším hráčem domácích a nejmladším našim hráčem byl neuvěřitelných 30 let, na hřišti to nebylo poznat!!! Domácí vyhráli zaslouženě a moc se nenadřeli“, konstatoval zklamaně trenér Roman Kolenič.

no images were found

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
1 Comment  comments 

Jedna reakce

  1. pepa

    Bohužel, dnes nemám co hodnotit, náš výkon byl trapný a vyloženě alibistický! Přestože věkový rozdíl mezi nejstarším hráčem domácích a nejmladším našim hráčem byl neuvěřitelných 30 let, na hřišti to nebylo poznat!!! Domácí vyhráli zaslouženě a moc se nenadřeli“, konstatoval zklamaně trenér hostů Roman Kolenič

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit