Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Skaštice ve druhé půli otočily výsledek a ovládly derby
formats

Skaštice ve druhé půli otočily výsledek a ovládly derby

Publikované dne Neděle,Říjen 6, 2019 podle v B-TÝM

B mužstvo v neděli na svém hřišti přivítalo sousední tým Břestu. Hosté se sice brzy dostali do vedení, ale Skaštice ve druhé půli výsledek otočily a po zásluze zvítězily.

První branky se přítomní diváci dočkali hned v 6. minutě hry. Zaváhání domácího obránce využila dvojice hostujících útočníků a jejich kombinaci zakončil střílející KREJČÍŘ. Ovšem Skaštice se nenechaly inkasovanou brankou rozhodit. Naopak domácí se prezentovali dobrou kombinační hrou a svého soupeře přehrávali hlavně v záložní řadě. Domácí mužstvo si vytvořilo i brankové příležitosti. Ovšem chybělo přesnější zakončení a nebo stál v cestě za vyrovnávací brankou hostující brankář Valoušek. Hosté tak hlavně díky svému kapitánovi odcházeli do šaten s jednobrankovým vedením.

Domácí hráči šli do druhé půle s cílem utkání otočit. A tento cíl začali plnit hned v úvodu. Škrabana poslal  před hostující bránu střílený centr, který lehce tečoval MENŠÍK a míč zapadl přesně ke vzdálenější tyči. A zkušený domácí záložník přidal k asistenci i gól. Z hranice 20 metrů napřáhl ke střele, na kterou hostující brankář pořádně nedosáhl a rázem vedli domácí. Skaštice zápas kontrolovaly. Situace se nezměnila ani po prostřídání domácí sestavy. Právě naopak. Hlavně střídající Hyánek byl při chuti. Nejdříve našel svým přesným centrem hlavu MENŠÍKA a ten zavěsil míč pod břevno. Čtvrtou branku nachystal mladý záložník pro JEŽÁKA, který špičkou kopačky přehodil padajícího brankáře Břestu. Hosté spoléhali jen na dlouhé nákopy na své rychlé útočníky, ale domácí obrana si s nimi dokázala poradit a brankář Vymětal ve druhé půli neměl téměř žádnou práci.

Skaštice „B“ – Břest 4:1 (0:1)

Branky: 47., 70. Menšík, 51. Škrabana, 81. Ježák – 6. Krejčíř

Žluté karty: Štěpják – Bejdák, Miklík, Krejčíř

Rozhodčí: Zakopal

Diváci: 150

Sestava Skaštic B:

Vymětal L.(K) – Bubla P., Janalík, Icela, Sedlák – Menšík (74. Pitron), Štěpják (75. Navrátil), Škrabana, Rosecký (70. Hyánek), Vymětal R. (63. Uličný) – Frýdl M. (59. Ježák)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit