Home A-TÝM Skaštice – Vrchoslavice 3:6
formats

Skaštice – Vrchoslavice 3:6

Publikované dne Neděle,Únor 6, 2011 podle v A-TÝM

V sobotu pokračovalo další kolo zimního turnaje, kde jsem narazili na soupeře který hraje o třídu výš. Začátek zápasu nám vůbec nevyšel a brzy jme prohrávali 3:0. Do poločasu jsme ještě dokázali vstřelit branku Radkem Stančíkem.

Ve druhém poločasu jsme začali více kombinovat a podařilo se nám dvěma brankami Vojty Čepici vyrovnat na 3:3. Jenže soupeř dokázal potrestat naše chyby v obraně. V dnešním zápase bylo vidět, že nám v obraně chyběl Michal Janalík, který se zranil na začátku utkání.

Branky: Stančík R., Čepica V. 2×

Sestava: Barcuch – Vymětal, Janalík/Motal L./, Stančík, Sedlák, Frýdl P., Motal T., Kvasnička, Frýdl I., Čepica, Chorý