Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice vybojovaly důležité tři body se Vsetínem
formats

Skaštice vybojovaly důležité tři body se Vsetínem

Publikované dne Neděle,Květen 12, 2024 podle v A-TÝM

Hodnocení utkání trenéra Lukáše Batíka:

Kluci dali do zápasu vše, díky za to! Podali jsme stoprocentní výkon, kluci v závěru bojovali i s křečí, o to více si úspěchu vážím! Vyhráli jsme zaslouženě, konečně jsme ti šťastnější,. Mrzí mě ale, že hrajeme diametrálně jinak doma a venku. Základem úspěchu bylo plnění taktických povinností, na sto deset procent. Spokojenost o to větší, že se sešlo strašně moc zranění a nemocí, do hry musel i můj trenérský kolega Roman Číhal,. „Musíme jít dál zápas od zápasu, tvrdě makat a bojovat jako nyní! Je úplně jedno s kým hrajeme. Musíme bodovat, nejlépe vyhrávat, ovšem i remíza je v naší situaci nesmírně cenná,“.

Skaštice – Vsetín 2:1 (0:0)

Branky: 63. Gojš, 77. Konečník – 66. Zbranek

Žluté karty: Štěpják – Bahounek, Pazdera (trenér)

Rozhodčí: Rosický – Půček, Ehrenberger

Delegát: Šišma Ondřej

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš, Glozyga, Štěpják, Sedlák – Kvasnička (79. Vymětal), Frýdl (94. Číhal), Zavadil, Pospíšil – Gojš (81. Zůvala), Konečník (K)

Trenér: Roman Číhal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit