Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice vybojovaly potřebný bod k záchraně
formats

Skaštice vybojovaly potřebný bod k záchraně

Publikované dne Úterý,Červen 18, 2024 podle v A-TÝM

Ještě v posledním utkání v sezóně bojovalo naše mužstvo o záchranu v soutěži. Potřebný bod naši hráči dokázali uhrát a zajistit si tak účast v Divizi i v příštím ročníku.

V první půli se hrál opatrný fotbal. Domácí hrozili převážně díky rychlosti Zifčáka. Ovšem brankář Vrba žádnou ošemetnější situaci řešit nemusel. A tak udeřili hosté. GOJŠ si naskočil na přesný centr Konečníka a poslal svůj tým do vedení.

Ve druhé půli se dostaly Skaštice pod tlak domácích. Brankář Vrba svůj tým držel ve hře díky dvěma skvělým zákrokům. Nestačil až na přízemní střelu SEDLÁČKA. Poté se hra opět více vyrovnala a utkání tak skončilo remízou. Oba týmy si tak v posledním duelu sezóny body rozdělily.

Šternberk – Skaštice 1:1 (0:1)

Branky: 67. Sedláček – 37. Gojš

Žluté karty: Vašička, Zvědělík, Hustý – Zavadil, Vymětal

Rozhodčí: Proske – Šafrán, Kaloč

Delegát: Čechák

Diváci: 300

Sestava Skaštic: 

Vrba – Vymětal (55. Menšík), Glozyga, Štěpják, Sedlák – Zavadil, Pospíšil (70. Kvasnička), Motal L., Frýdl – Konečník (K), Gojš (89. Látal)

Trenér: Roman Číhal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit