Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice završily vydařený podzim vysokým vítězstvím nad Nevšovou
formats

Skaštice završily vydařený podzim vysokým vítězstvím nad Nevšovou

Publikované dne Sobota,Listopad 3, 2018 podle v A-TÝM

Poslední duel v tomto roce naši hráči zvládli velmi dobře. Udrželi si svou domácí neporazitelnost a svému soupeři přibalili na cestu 5 branek. Přezimují tak na druhém místě tabulky. Na nováčka soutěže je to docela slušný výkon.

Skašticím se tuto sezónu na domácím hřišti daří a brzy to pocítili i hráči Nevšové. Na levé straně dobře zafungovala spolupráce Gojše s Konečníkem, kteří vymysleli palebnou pozici pro FRÝDLA. Jeho střela z hranice šestnáctky se ještě odrazila od tyče a skončila v síti. Ovšem vedení domácích trvalo jen několik málo minut. Hosté  zahrávali dlouhý aut před domácí bránu. Obránci míč odvrátili jen k nepokrytému KARMAZÍNOVI, který se z voleje trefil přesně k tyči. V následujících minutách se hra vyrovnala. Obě mužstva předvedla útočné výpady, ale ani na jedné straně hřiště se brankáři příliš nezapotili. Domácí ale postupně navýšili svůj tlak a přineslo to i gólový užitek. Konečník na sebe navázal tři protihráče. Místo střely zvolil přihrávku do strany na volného Gojše, který ještě přihrál nabíhajícímu ZAVADILOVI a ten míč dopravil do prázdné brány. Po vedoucí brance se domácí více uklidnili a své vedení mohli do konce první půle ještě navýšit. Ve dvou nadějných pozicích se ocitl Sova, ale svého prvního gólu v Krajském přeboru se ještě nedočkal.

Do druhé půle šli domácí s cílem vstřelit třetí branku a odskočit tak soupeři. Skašticím se dobrými náběhy dařilo roztrhat hostující obranu. Vytvořily si i šance. Tu největší měl Zavadil, který byl zcela osamocen před hostujícím brankářem, ale ten jeho směr střely vystihl a míč ukryl v náručí. Poté měl dvě dobré možnosti i Ančinec, ale ani on třetí branku nepřidal. Hosté hrozili hlavně po levé straně, kde byl rychlonohý Vašička, ale Bubla si s ním dokázal poradit. A pravý obránce domácích dokázal přidat i nadstavbu do útoku. Jeho krásný centr přistál přesně na hlavě KONEČNÍKA, jehož hlavička skončila za zády brankáře Nevšové. Po třetí brance už si domácí závěr duelu užívali. Po další akci Bubly zahrál hostující obránce rukou v pokutovém území a penaltu bezpečně proměnil SOVA. Utkání i celou podzimní část sezóny uzavřel pátou brankou střídající VYMĚTAL. Brankář Nevšové vyrazil tvrdou střelu sice do strany, ale Vymětal předvedl svou úžasnou akceleraci, předskočil obránce a poslal míč nekompromisně do brány. Domácí hráči tak dali krásný dárek, v podobě vítězství, svému kouči Koleničovi, který v den utkání slavil své kulaté narozeniny.

Nyní na naše hráče čeká zimní odpočinek a od konce ledna se znova začnou připravovat na odvetné zápasy v Krajském přeboru.

Skaštice – Nevšová 5:1 (2:1)

Branky: 4. Frýdl R., 20. Zavadil, 72. Konečník, 82. Sova z pen., 88. Vymětal R. – 8. Karmazín

Žluté karty: Frýdl R. – Řiháček, Toman

Rozhodčí: Macháč – Gloser, Bernatík

Diváci: 100

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Glozyga, Batík L., Mynarčík (83. Škrabana) – Sova (K)(83. Ježák), Frýdl R., Zavadil, Gojš (77. Frýdl M.) – Ančinec (66. Vymětal R.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit