Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM SKAŠTICE – ZDOUNKY 3:1 (3:1)
formats

SKAŠTICE – ZDOUNKY 3:1 (3:1)

Publikované dne Úterý,Duben 22, 2008 podle v A-TÝM

Zdounky prohrály šesté utkání na půdě soupeře v řadě. Od začátku utkání přitlačily Skaštice hosty na jejich polovinu hřiště a vytvářely si jednu šanci za druhou. V 10. minutě potrestal domácí brankou hostující Malát. To Skaštice nepoložilo a o šest minut později Chorý vyrovnal. Ve 25. minutě neproměnil penaltu domácí Lehkoživ.
Vytvářeli jsme si další šance a ve 31. minutě zvýšil Chorý na 2:1. Ještě do přestávky dal Janalík naši třetí branku. Ve druhém poločase se hrálo především mezi šestnáctkami bez šancí. Taktickou hrou jsme zápas dotáhli do vítězného konce,“ řekl domácí trenér Ivo Frýdl.
„V prvním poločase jsme byli jasně lepší. Vedli jsme 1:0, potom jsme hru zbytečně otevřeli a třikrát jsme inkasovali. Dnes jsme měli na remízu,“ řekl trenér Zdounek Ladislav Andrýsek.

Branky: 16. a 31. Chorý, 42. Janalík – 10. Malát.

Rozhodčí: Zapletal.
Diváci: 100.

Skaštice: Nevařil – P. Frýdl, Sedlák, Vojtášek (84. M. Frýdl), Bubla, Lehkoživ, I. Frýdl, Klammert, Chorý, Janalík, Macho (65. Drulák).

Zdounky: Rampas – Škvarlo, Zanáška (90. Marinov), Buša, Havránek, Pospíšil, Malát, Šprňa, Adamík (68. Navrátil), P. Buša, J. Malát.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit