Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Skaštický klub může opět slavit
formats

Skaštický klub může opět slavit

Publikované dne Středa,Červenec 22, 2020 podle v OSTATNÍ

a Tentokrát se nejedná o sportovní, ale životní radostnou událost, když se Skaštická fotbalová rodina rozrostla o dalšího člena.  Dne 16.7.2020 se manželům Lukášovi a Silvii Motalovým narodil prvorozený syn Šimonek s krásnou váhou 3400g. Maminka, Šimonek, ale i tatínek jsou v pořádku a nic jim již nebrání k užívání si každodenních společných chvilek. Narozením do sportovně založené rodiny má malý Monty předpoklady stát se fotbalistou a tak i jeho třeba jednou uvidíme běhat po fotbalových trávnících ve Skaštickém dresu stejně jako jeho tatínka nebo dědu. Skaštický klub přeje této rodince hlavně zdraví, šťastné společně strávené chvíle a ať Šimonek dělá svým rodičům jen samou radost.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit