Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Start zimní přípravy se už blíží
formats

Start zimní přípravy se už blíží

Publikované dne Středa,Leden 8, 2020 podle v A-TÝM

Vánoce 2019 už jsou minulostí a pomalu se rozbíhá nový rok. Koncem ledna se už budou hlásit do akce i naši fotbalisté. Trenéři naordinovali svým svěřencům začátek přípravy na pátek 24.1. Tréninky budou nově probíhat na umělé trávě v Kroměříži. Zde odehraje naše mužstvo i dva přípravné zápasy. Na hráče také čeká již tradiční soustředění v nedalekých Morkovicích, kde se bude nabírat fyzická kondice a také stmelovat kolektiv. Áčko sehraje během přípravného období celkem 5 utkání. Budou to určitě i divácky atraktivní zápasy. Jako první prověří připravenost našeho týmu druholigový celek Prostějova. Dále bude diváky určitě zajímat i konfrontace s třetiligovou Kroměříží nebo s lídrem Krajského přeboru týmem Kvasic. Obě naše mužstva se opět budou na jarní odvety připravovat společně. Přípravné zápasy pro B tým jsou zatím v jednání a v čas o nich budeme informovat.

Přípravné zápasy TJ Skaštice zima 2020

sobota 8.2. Skaštice – Prostějov 13:00 – hřiště Chropyně

pátek 21.2. Kroměříž – Skaštice 17:30 – hřiště Kroměříž

sobota 29.2. Frýdek-Místek – Skaštice 14:30 -  hřiště Frýdek (tráva)

sobota 7.3. Skaštice – Kvasice 14:00 – hřiště Kroměříž

sobota 14.3. Skaštice – Holešov – místo a čas utkání budou upřesněny

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit