Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Start zimní přípravy už se blíží
formats

Start zimní přípravy už se blíží

Publikované dne Úterý,Leden 16, 2018 podle v A-TÝM, B-TÝM

adidasbrazuca_final-adidas

Už jen posledních 16 dnů zbývá do začátku zimní přípravy TJ Skaštice. Už je znám i časový harmonogram tréninků. Ty budou probíhat každé úterý od 17:30 – 19:00 a pátek od 19:00 – 20:30 na umělé trávě v Chropyni. V Chropyni sehrají naši hráči i dva přípravné duely. Další utkání čeká na naše hráče na soustředění v Morkovicích s místním A mužstvem. Generálkou na jarní část sezóny bude zápas proti Luhačovicím.

2.2. 2018 zahájení zimní přípravy – trénink

15.-18.2. Soustředění Morkovice

17.2. sobota PU  Morkovice (KP) – Skaštice

3.3. sobota PU  Skaštice – Hluk (KP) – UT Chropyně 15:00

10.3.  sobota PU  Chropyně (KP) – Skaštice – UT Chropyně 15:00

17.3. sobota PU  Luhačovice (KP) – Skaštice

24.3. sobota MU Skaštice – Buchlovice 15:00

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit