Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Sváteční den našim fotbalistům nepřál
formats

Sváteční den našim fotbalistům nepřál

Publikované dne Neděle,Říjen 28, 2018 podle v A-TÝM

Ten kdo zavítal ve sváteční den na fotbal do Ostrožské Lhoty možná trochu zalitoval, že neoslavil 100. výročí založení Československa jiným způsobem. Fotbal byl podobný jako podzimní sychravé počasí. Plno zkažených přihrávek, osobních soubojů a zbytečných nepřesností, ke kterým přispěl i nerovný terén.

Ospalé utkání poprvé probudila 10. minuta. Nedorozumění v obranné řadě Skaštic potrestal domácí KUKLA a mužstvo Hluku se tak z ničeho nic dostalo do vedení. Skaštice inkasovaná brzká branka trošku zaskočila. V jejich hře bylo zbytečně moc ztát a zbrklých řešení. Další rozruch v zápase obstaral domácí Ondřej Machala. Ten zbytečně bez míče fauloval Batíka a od rozhodčího Zapletala si z blízka prohlédl červenou kartu. Domácí mužstvo se poté ještě více zatáhlo na svou polovinu hřiště a snažilo se držet své těsné vedení. Vyrovnat mohl Konečník, ale jeho tvrdou střelu dokázal brankář Hluku vytěsnit na roh. Další střela hostujícího útočníka se mezi tři tyče nevešla. Zdeněk KONEČNÍK si však spravil chuť o chvíli později. Postavil se k přímému kopu a gólman Hluku plachtil ke své levé tyči marně. Více než pohledných akcí bylo k vidění hodně osobních soubojů a faulů. Domácí si po dvou dobře zahraných standardkách vytvořili závary před hostující bránou, ale obránci Skaštic míč v pravou chvíli odklidili do bezpečí.

Druhý poločas přinesl ještě méně zajímavých situací než ten první. Ve 49. minutě se poměr sil na hřišti vyrovnal. Jaroněk přetlačil v souboji Konečníka a jeho dravý únik zastavil až faulující Motal, za kterým už byl bohužel jen brankář Stýblo a skaštický obránce tak musel předčasně pod sprchy. Hra se poté odehrávala hlavně ve středu pole. Skaštice se snažily o překonání domácí defenzivy, ale tentokrát se jim kombinace nedařila. Nadějně vypadala akce Bubly, po které na míč jen těsně nedosáhl Ančinec. Domácí byli před hostující bránou důraznější a dvakrát musel zasahovat až brankář Stýblo. Rozhodující moment utkání se zrodil po přímém kopu domácích, když nešťastná teč Ančince skončila za zády Stýbla. Skaštice už v závěru neměly dost sil a ani potřebné kvality na zdramatizování utkání.

Hluk – Skaštice 2:1 (1:1)

Branky: 10. Kukla, 83. vlastní – 28. Konečník

Žluté karty: Otrusinik, Dohnal – Batík, Glozyga

Červené karty: 20. Machala O. – 49. Motal

Rozhodčí: Zapletal – Pospíšil, Novák

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L., Glozyga, Motal, Menšík (61. Gojš) – Sova (K), Frýdl R. (46. Ančinec), Zavadil, Mynarčík – Batíl L., Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit