Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Tomáš Motal 100
formats

Tomáš Motal 100

Publikované dne Čtvrtek,Říjen 5, 2017 podle v OSTATNÍ

tom

V zápase se Záhlinicemi dosáhl další náš hráč významné mety. Tomáš Motal odehrál v neděli 100. zápas v Okresním přeboru. 25-letý odchovanec Skaštic nastupuje v mužské kategorii už od svých 16 roků. Nyní patří k základním pilířům “A” mužstva, ale rád vypomůže i spoluhráčům hrajícím nižší soutěž. Výborný hlavičkář je nástupcem svého otce, který zanechal ve skaštickém fotbalu nesmazatelnou stopu. Dokonce si společně zahráli i v jednom týmu soutěžní zápas. Hráč se 7 na zádech i v probíhající sezóně svými kvalitními výkony pomáhá k dobrým umístěním našich mužstev ⚽️

Tooooome dones to!!!

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit