Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM TUČAPY – SKAŠTICE 2:5 (0:4)
formats

TUČAPY – SKAŠTICE 2:5 (0:4)

Publikované dne Úterý,Říjen 7, 2008 podle v A-TÝM

V prvním poločase byli hosté o poznání lepší. Ze čtyř šancí dokázali dát čtyři góly. My potřebujeme osm šancí na jeden gól. Dnes rozhodla zkušenost. Martin Chorý dvě branky dal a další dvě svým spoluhráčům připravil,“ řekl domácí kouč Libor Adámek.

„Domácí tým nastoupil do utkání s velkým respektem. To se projevilo hned v úvodu, kdy jsme si vytvořili dvě šance bez brankového zakončení. Stav utkání se začal měnit od 21. minuty. Do poločasu jsme vedli už 4:0 a druhý poločas se odehrával v klidu. Domácí snížili na konečných 2:5. Vítězství našeho týmu bylo zcela zasloužené,“ řekl trenér Skaštic Ivo Frýdl.

Branky: 53. Vrtělka, 80. (pen.) Ševčík – 24. a 35. Chorý, 21. I. Frýdl, 43. Macho, 69. Zavřel.

Rozhodčí: Mucha.

Diváci: 120.

Tučapy: Crhák – Vrtělka, Ševčík, T. Sedlařík, Olša, Adámek, K. Pospíšilík, P. Sedlařík, P. Truhlář, R. Pospíšilík, Malát (Truhlík, M. Pospíšilík).

Skaštice: Zapletal – Zavřel, Stančík, Sedlák, I. Frýdl, P. Frýdl, Bubla, Klammert, Chorý, Janalík, Macho (Lutonský, L. Motal, J. Motal).

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit