Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM V Počenicích padaly branky až v závěrečném rozstřelu
formats

V Počenicích padaly branky až v závěrečném rozstřelu

Publikované dne Neděle,Září 30, 2018 podle v B-TÝM

V dalším kole zavítalo naše B mužstvo do Počenic. V bojovném utkání se stav po celých 90 minut nezměnil a rozhodnout musely penalty. Střelci Skaštic byli 100% úspěšní. A když brankář Rotrekl dokázal jednu penaltu domácímu střelci zneškodnit, odvezli si naši hráči 2 body.

Naše mužstvo do zápasu vstoupilo dobře. Od začátku se snažilo napadat hráče soupeře. Domácí mužstvo spoléhalo převážně na dlouhé nákopy na své útočníky. Stoperská dvojice Skaštic si ale s dlouhými míči dokázala poradit. V útočné fázi brzdila naše hráče zbrklost a nepřesnost. Když už se finální přihrávka podařila tak selhalo zakončení jako v případě Uličného. Dělovku Radima Vymětala zase zastavilo břevno za už překonaným domácím brankářem. Počenice se do vážnější situace dostaly až na konci první půle, když na hranici pokutového území zůstal nepokrytý útočník, ale jeho křižná střela šla mimo bránu.

Druhý poločas začal zbytečnou chybou jednoho z hostujících obránců a velkou šancí Počenic. Domácí útočník však zakončení nezvládl a netrefil bránu. Podobně se vedlo i jeho spoluhráči Hrušákovi, který se snažil přehodit brankáře. To se mu povedlo, ale bohužel pokus přeletěl i bránu. Na druhé straně hřiště postupoval sám na domácího brankáře Rosecký, ale zakončení nezvládl. Po přímáku Motala se míč od brankáře odrazil k nepokrytému Vymětalovi, ale ani on nedokázal rozvlnit síť. Zápas tak skončil dělbou bodů. Druhý plusový bod získaly Skaštice. Naši střelci udrželi pevné nervy a všichni proměnili. Gólman Rotrekl ve čtvrté sérii pokus domácího hráče vyrazil a hosté zvítězili na penalty 5:4.

Počenice – Skaštice 0:1 pp

Penalty proměnili: Sova, Vymětal R., Motal, Pitron, Bubla P.

Žluté karty: Juřena, Barnet J. – Škrabana

Rozhodčí: Tříska

Diváci: 80

Sestava Skaštic B:

Rotrekl – Bubla P., Motal, Navrátil, Pitron – Vlkolenszki (66. Frýdl M.), Vymětal R., Icela, Rosecký (61. Sova) – Škrabana (73. Hyánek Jan), Uličný (82. Brada)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit