Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM V předkole Mol cupu s Blanskem
formats

V předkole Mol cupu s Blanskem

Publikované dne Čtvrtek,Červen 27, 2019 podle v A-TÝM

BLANSKO

Skaštice už znají svého soupeře, se kterým sehrají svůj historický první zápas v celorepublikovém poháru Mol Cup. Soupeřem našemu mužstvu bude tým Blanska. Blansko má ve svých řadách několik bývalých prvoligových hráčů. Mezi nejznámější patří bývalý hráč Sigmy Olomouc Michal Ordoš a nebo Radek Mezlík. Blansko v minulé sezóně s přehledem vyhrálo Divizi D a postoupilo do MSFL. Naše mužstvo se utká s tímto třetiligovým soupeřem nejspíše v sobotu 27.7. od 17 hodin.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit