Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM V souboji „B“ týmů byl úspěšnější ten hostující
formats

V souboji „B“ týmů byl úspěšnější ten hostující

Publikované dne Neděle,Duben 22, 2018 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra domácích Lukáše Motala:

Tak tento zápas se nám hrubě nepovedl. My jsme si šli dnes zahrát, zatímco soupeř vyhrát. Naše hra byla pomalá a nepřesná. Soupeř hrál přímočaře a rychle. Očekávám daleko více od našich ofenzivních hráčů. Více odvahy, kvality.  Když už se dostaneme do šance tak ji neproměníme. Za stavu 0:2 měl tutovku Ježák. Ovšem trefil jen tyč a soupeř za chvíli odskočil na tříbrankový rozdíl. V dalších zápasech musíme být daleko hladovější po vítězství. Doufám, že už v příštím domácím zápase.  Soupeř dnes vyhrál zaslouženě

Skaštice „B“ – Kvasice „B“ 0:4 (0:2)

Branky: 12. Ambruz z pen., 30., 65. Dohorák, 53. Pospíšil R.

Žluté karty: Pospíšil R., Dohorák, Ambruz

Rozhodčí: Tříska

Diváci: 90

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. (K) – Bubla P., Navrátil, Sedlák, Pitron – Vlkolenszki (53. Kvasnička), Škrabana, Uličný, Rosecký (65. Hyánek) – Ježák (58. Brada), Zaoral

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit